تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ویس محاسبات عددی چی گوش بدیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من محاسبات باس نکردم...برای خوندنش ویس و جزوه کدوم استادو توصیه میکنین؟ استاد یوسفی خویه؟ اما ویسشون اینجا کامل نیست...لطفا ابلود کنین هرچی خوبه را...
(11 تير 1393 12:07 ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من محاسبات باس نکردم...برای خوندنش ویس و جزوه کدوم استادو توصیه میکنین؟ استاد یوسفی خویه؟ اما ویسشون اینجا کامل نیست...لطفا ابلود کنین هرچی خوبه را...

سلام ریحان خانم
چرا میخواهید ویس گوش کنید؟اگر توی درس محاسبات ضعیف هستید و تا حالا پاسش نکردید نیاز هست که از پایه و اصولی این درس را بخونید.به نظرم کتاب پوران پژوهش را بخونید.هم درس داده و هم تستهای تالیفی و کنکور را داده خیلی مفید هست.نویسنده اش هم یوسفی هست.البته به نظرم به جای ویس گوش دادن اگر براتون مقدور هست برای این درس کلاس برید چون دروس ریاضی با ویس شاید نشه مباحث را به خوبی متوجه شد و مساله نیاز به حل و تحلیل داره که ویس گوش دادن خیلی قسمتها را نامعلوم و گنگ نگه میداره.البته این تجربه و نظر من هست.اگر هم نتونستید کلاس برید ویس اگر تهیه کردید همراهش کتاب پوران پژوهش که نویسنده اش یوسفی هست خیلی خوبه.اون را تهیه کنید.انشالله موفق باشید Smile
ممنونم اما حس کردم صدا همراه با جزوه بهتر میتونه اموزشم بده...احساس میکنم نمیتونم از روی کتاب خالی بفهمم...در تهران هم نیستم که کلاس معتبری بتونم برم...اینجا هم مثه اینکه ویسها ناقصه...واقعا نمیدونم چه کنم؟
آخه زمانی صدا همراه جزوه مفید هست که دقیقا همون صدایی که استاد داره آموزش میده جزوه اش روبروی شما باشه.وگرنه یک کتاب دیگه و یک صدای دیگه اصلا مناسب نیست و مبهم میشه همه چیز.به نظرم اگر نمیتونید کلاس برید دوتا کتاب بخونید هم مفیده.هرکتابی به نحوی در مورد موضوعی توضیح داده و با دو گفتار متفاوت مبحث را میخونید.بیشتر متوجه میشید.من کتاب پوران را حتما بهتون توصیه میکنم.کتاب دیگر راستش نمیشناسم.خودتون کتابها را ببینید اگر خوب توضیح دادند بخرید.مثلا کتاب محاسبات پارسه و مدرسان و ... ببینید هرکدوم خوب بود در کنار پوران بخونید
سلام دوستان من یکسیری صدای هادی یوسفی رو گیر اوردم مربوط به سال 92 اگر دوستان میخان بگن تا براشون بذارم و بگید که کجا بزارم که همه بتونن استفاده کنن
ولی جزوشو ندارما میتونید از روی کتاب پوران بخونید
لینک مرجع