تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طراحی الگوریتم پارسه یا مقسمی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
من میخوام طراحی الگوریتم پوران رو در کنار یکی از دو کتاب بالا بخونم.
الگوریتم پوران دیگه خیلی تستی و نکته ای شده ، میخوام یه کتابی باشه درس رو خوب و مفهومی گفته باشه
کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟
البته من پارسه رو یکم توی انجمن در موردش تحقیق کردم چون جدید اومده زیاد اطلاعاتی ازش در دست نیست اما چون نویسندش سید جوادی هست و جزوه ایشون هم برای این درس خیلی معروفه برای همین میگم شاید کتابش هم خیلی معتبره.
از طرفی خیلی ها هم دیدم مقسمی رو هم خوب دونستن.

(( تو پرانتز هم بگم CLRS رو نمیخوام بخونم و دنبال جایگزینم ))
(07 مرداد 1393 03:16 ب.ظ)assz1366 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
من میخوام طراحی الگوریتم پوران رو در کنار یکی از دو کتاب بالا بخونم.
الگوریتم پوران دیگه خیلی تستی و نکته ای شده ، میخوام یه کتابی باشه درس رو خوب و مفهومی گفته باشه
کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟
البته من پارسه رو یکم توی انجمن در موردش تحقیق کردم چون جدید اومده زیاد اطلاعاتی ازش در دست نیست اما چون نویسندش سید جوادی هست و جزوه ایشون هم برای این درس خیلی معروفه برای همین میگم شاید کتابش هم خیلی معتبره.
از طرفی خیلی ها هم دیدم مقسمی رو هم خوب دونستن.

(( تو پرانتز هم بگم CLRS رو نمیخوام بخونم و دنبال جایگزینم ))

من مقسمی خوندم.بد نیست.حالام مدرسان گرفتم به نظرخیلی کامل میادها....
(07 مرداد 1393 11:16 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]من مقسمی خوندم.بد نیست.حالام مدرسان گرفتم به نظرخیلی کامل میادها....

کدوم روون تره توضیح داده ؟
مقسمی رو دارم
چندان روون نیس
فکر کنم مدرسان بهتره...اینجام خیلی تعریف مدرسانو کردن
پارسه کسی نخونده نظری بده ؟
من خودم هم CLRS دارم هم مقسمی هم نقیب زاده اما به نظرم مقسمی از همه ساده تر مطالب رو بیان کرده. اگر وقت ندارید از همون مقسمی استفاده کنید. استاد ما دکتر بیتا شادگار بود که گفت برید نقیب زاده بخونید اما کتابش یکم سخته و به نظرم بهتره آدم اول با همون مقسمی شروع کنه. موفق باشید
لینک مرجع