تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حرفه ای های بورس لطفا یه سر بزنن سوال دارم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
از دوستان کسی اطلاعات بورسی داره؟تا حالا سرمایه گذاری کرده؟خوبه؟برا شروع چقد میخواد؟بالا پایینش چطوره؟اصلا تو ایران جواب میده؟HuhHuhHuhHuhHuhHuh
(11 مرداد 1393 02:37 ب.ظ)fimen نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
از دوستان کسی اطلاعات بورسی داره؟تا حالا سرمایه گذاری کرده؟خوبه؟برا شروع چقد میخواد؟بالا پایینش چطوره؟اصلا تو ایران جواب میده؟HuhHuhHuhHuhHuhHuh

منم دوست دارم بدونم!Undecided
حداقل خاصی نداره. مثلا میشه با 1000 تومن هم شروع کردکه البته بی معنیه . میتونید خودتون تصور کنید یه سهام رو خریدید و ببرسی کنید روند سود و ضررش چطوریه.
توصیه میکنم حتما حتما با علم و دانش وارد بشین والا خیلی راحت سرمایه و اعتماد بنفس تون رو خراب میکنه
سایت درسنامه برای بورس هم یه دوره داره که بطور رایگان عضو میشید و براتون مطالب درسی رو طبق یک زمانبدنی خاص ارسال مکینه

اینکه چقدر سود داره یا ضرر کاملا بستگی به قدرت تحلیل تون داره . اگه خوب تحلیل کنید میتونید پولتون رو راحت تو 1 سال 2-3 برابر کنید واگه بد تحلیل کنید راحت پولتون رو میتونید به ثلث اصلش برسونید!!

توصیه بعدی اینه که واردش شدی صبرت رو زیاد کن چون ممکنه بازار هی منفی باشه اما اگه صبر کنی به جاهای خوبی برسی.کم صبر باشی وقتی داره گرون میشه طاقت نمیاری و سهام میخری و وقتی هی داره ارزون میشه بی صبری میکنی و اونو مفت از دست میدی و به همین راحتی پولت برفنا میره
درس بعدی: اونقدری سرمایه گذاری کن که اگه همش رو از دست دادی، بتونی رو پای خودت وایسی.
بالا

Sent from my LT22i using Tapatalk
من هنوز شروع نکردم ولی اگه اطلاعات می خوای khan academy یه کورس داره به اسم stocks & bonds واسه بورس ، چیزای جالبی ازش یاد میگیری.
لینک مرجع