تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ویژگی های مارکوف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوسای مانشتی
اول از هم به اطلاع مدیران بخش برسونم سوال من مربوط به پایان نامه ارشد نمیدونم اگه طرح سوالم جاش درس نیس ممنون میشم بفرمایید کجا بپرسم
اینجا از دوسان کسی هست در مورد مارکوف و همه جزئیاتش اگه مطلبی داره در اختیار من بذاره من خیلی گشتم ولی نتونستم اینترنت پیدا کنم برا پایان نامه خیلی لازم دارم تا جزئیاتشو بدونم
واقعا ممنون میشم کمک کنین
سلام
تو این زمینه کتاب و مقاله به انگلیسی که زیاد هست اما برای شروع شاید یکم نامفهوم باشه، اما اگر به متن فارسی نیاز دارید فکر کنم بهترین راه حل تهیه یک کتاب باشه.
کتاب مبانی مدلسازی و شبیه سازی(ویرایش دومش) نوشته دکتر مجید وفایی جهان کتاب خوبیه واسه شروع یاد گرفتن این مفهوم و کاربردهاش
بحث مارکف کلا بحث سنگینی نیست. سوالی هست بپرسید بتونم جواب میدم.
(16 مرداد 1393 01:00 ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تو این زمینه کتاب و مقاله به انگلیسی که زیاد هست اما برای شروع شاید یکم نامفهوم باشه، اما اگر به متن فارسی نیاز دارید فکر کنم بهترین راه حل تهیه یک کتاب باشه.
کتاب مبانی مدلسازی و شبیه سازی(ویرایش دومش) نوشته دکتر مجید وفایی جهان کتاب خوبیه واسه شروع یاد گرفتن این مفهوم و کاربردهاش
خیلی ممنون از پاسختون
من خیلی گشتم دنبال این کتاب
بر خرید اینترنتی هم اقدام کردم تو سایت انتشاراتش اما نشد
شما میدوینن چه جوری میتونم این کتاب پیدا کنم
سپاس

(16 مرداد 1393 01:04 ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]بحث مارکف کلا بحث سنگینی نیست. سوالی هست بپرسید بتونم جواب میدم.
خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین
تا حدودی خودم رو مارکوف مطالعه داشتم من میخوام ویژگی های دیگه شو یاد بگیرم تا شاید با توجه به اونا بتونم ایدمو پیاده سازی کنم
مثلا تو همین راستا یه بحثی هست به عنوان اولین دیدار و...
من میخام رو اینا مسلط بشم اگه مطلبی چیزی دارین که به دردم بخوره ممنون میشم در اختیارم بذارین
سپاس
(16 مرداد 1393 02:06 ق.ظ)زهرا حسنی نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از پاسختون
سپاس
من چون مشهد بودم راحت پیدا کردم این کتاب رو، تو سایتشون یه سری مراکز فروش معرفی کردن و راه های تماس با خود انتشارات هم هست بگید شاید براتون بفرستن
البته اگر منظور شما از اولین دیدار مفهوم first hitting time باشه(اگر درست حدس زده باشم) شاید بهتر باشه اول یه نگاهی به فهرست مطالب کتاب بندازید بعد تهیه ش کنید
(17 مرداد 1393 01:31 ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 مرداد 1393 02:06 ق.ظ)زهرا حسنی نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از پاسختون
سپاس
من چون مشهد بودم راحت پیدا کردم این کتاب رو، تو سایتشون یه سری مراکز فروش معرفی کردن و راه های تماس با خود انتشارات هم هست بگید شاید براتون بفرستن
البته اگر منظور شما از اولین دیدار مفهوم first hitting time باشه(اگر درست حدس زده باشم) شاید بهتر باشه اول یه نگاهی به فهرست مطالب کتاب بندازید بعد تهیه ش کنید

ممنون از این که راهنمایی کردین
یعنی بین این همه دوستای مهندسی که اینجا میان هیچکس تو زمینه پیش بینی کار نکردن، امکاااااااااااااااااااااااااان نداره!!!!!!!!!!!!!
یعنی کسی رو شخصی سازی کار نمی کنه
سلام یک لینک براتون فرستادم تو پیام خصوصی بررسی کنید امیدوارم کمکتون کنه.
لینک مرجع