تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در گرفتن مدرک لیسانس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها امروز برای انجام باقیمانده کارهای فارغ التحصیلی رفتم دانشگاه آموزش بهم گفته بود نقص مدرک دارم رفتم ببینم چیه گفتن تایید مدرک پیش دانشگاهی رو ندارم من مطمئن بودم خودم موقع ثبت نام رفته بودم پست فرستاده بودم اما بعد که بررسی کرد فهمید که اسم پدرم رو تو مدرک پیش دانشگاهی به جای حسین نوشتن حسن منم دقت نکرده بودم واسه همین تایئد نشده حالا قضیه مال چهار سال پیش الان به من می گن واسه همین بهم مدرک ندادن حتی موقت ریز نمراتمو دادن زیرشم آموزش و معاون دانشکده مهر کردن آموزش پرورشم که رفتم گفتند ما خودمون باید با دبیرستانت مکاتبه کنیم نمی شه خودت بری این قضیه هم حداقل سه چهار هفته طول می کشه از اون طرف سه چهار هفته طول می کشه تایئده بره دانشگاه حالا نمی دونم چکار کنم اصلا ثبت نامم می کنن یا نه؟
هرچی هم به آموزش گفتم لاقل یه برگه بهم بده که این مشکل رو داره گفت نمیتونم فقط همین ریز نمراتو داد.
مهم نیست بابا...
رفیق من سال پیش فردوسی قبول شد ، نمره پروژه پایانیش و وسط مهر براش رد کردن... تا کاراشو کرد و اینا اخرای مهر بود که مدارکش رو برای دانشگاه تکمیل کرده بود... شما هم میری شرایط رو برای دانشگاه مقصد توضیح میدی خودشون میدونن .... هر سال کلی دانشجو اینطوری دارن...
نگران نباش...
(01 شهریور 1393 02:29 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]مهم نیست بابا...
رفیق من سال پیش فردوسی قبول شد ، نمره پروژه پایانیش و وسط مهر براش رد کردن... تا کاراشو کرد و اینا اخرای مهر بود که مدارکش رو برای دانشگاه تکمیل کرده بود... شما هم میری شرایط رو برای دانشگاه مقصد توضیح میدی خودشون میدونن .... هر سال کلی دانشجو اینطوری دارن...
نگران نباش...

مرسی خدا کنه اینجوری باشه من که استرس گرفتمConfused
نگران نباش منم ک رفتم برا فارغ شدن گفتن تاییدیه نداری و دو ماه الافم کردن
و عموجان هم درس میگه من تو سال تحصیلی میدیدم بچه هایی ک ارشد رفته بودن میومدن مدارکشونو بگیرنو تکمیل کننBig Grin

معمولا همه اخرای شهریور فارغ می شن و یه چن هفته ای طول می کشه اگه قرار باشه واسه این چیزا ثبت نام نکنن نصف ملت نباید ثبت نام می شدن
لینک مرجع