تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی های گرایش تجارت الکترونیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
قبولی های گرایش تجارت الکترونیک

تقرییباً همون چیزی شد که می خواستم
تجارت مجازی خواجه نصیر
چون به دلیل شاغل بودن برام رفتن سر کلاس خیلی سخته . از پس هزینه هاش هم یک جوری برم می آیم
منم مجازی خواجه نصیر شرایطش شهریش چقدره؟
برای ورودی های سال 92 شهریه ثابت 900 و متغیر هر واحدی 180 چیزی در حدود ترمی 2500 ، مبلغ 1400 با ید موقعه ثبت نام بریزی بقیه رو هم تا قبل از امتحانات باید تسویه کنی
سلام منم مجازی دانشگاه گیلان تجارت.میخام بدونم امتحاناتش چطوریه؟حضوری؟مکاتبه ای؟کلاس هاش چندبار در ماهه ؟
در طول ترم 2 یا سه بار کلاس حضوری داره که اون هم معمولاً اجباری نیست ، کلاس های مجازی هم ساعتش بعدا از ظهر ها است ، برای ادامه تحصیل هم دانشگاه های اون ور آب خیلی براشون مهم نیست که تو مدرکت مجازی درج بشه . من یکی از ذوستام ارشد رو مجازی خوند بعد دکترا تونست دانشگاه پورت موث پذیرش بگیره
مرسی در مورد امتحاناتش خبر نداری؟باید بریم دانشگاه؟یا اینترنتی؟
امتحانات پایان ترم به صورت حضوری برگزار میشه ...
msalami عزیز شما راجع به این که می تونیم از بعضی از کلاسهای بچه های روزانه استفاده کنیم اطلاعی ندارین؟
و اگه بخوایم پروژه تحقیق رو موضوع خوب برداریم و روش مقاله بدیم استادا همکاری میکنن باهامون؟
اگه بتونین این اطلاعات رو از دوستتون بگیرین ممنون میشم.
(03 شهریور 1393 03:03 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]منم مجازی خواجه نصیر شرایطش شهریش چقدره؟
خبرشو زدن:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(03 شهریور 1393 05:10 ب.ظ)msalami نوشته شده توسط: [ -> ]در طول ترم 2 یا سه بار کلاس حضوری داره که اون هم معمولاً اجباری نیست ، کلاس های مجازی هم ساعتش بعدا از ظهر ها است ، برای ادامه تحصیل هم دانشگاه های اون ور آب خیلی براشون مهم نیست که تو مدرکت مجازی درج بشه . من یکی از ذوستام ارشد رو مجازی خوند بعد دکترا تونست دانشگاه پورت موث پذیرش بگیره
آقا ممنون از اطلاعات خوبت
راستش من شاغلم (البته خصوصی) و شاید همین بهتر که مجازی قبول بشم

در کل حدودا چند ساعت در هفته وقت باید برای کلاس و دانشگاه بگذاریم؟
یک سوال دیگه اینکه ما هم مثل حضوری ها باید بیایم دانشگاه ثبت نام کنیم؟ چون تاریخ ثبت نام هنوز نزده؟! آدرسش؟
در لینکی که دوستمون گذاشته اند اطلاعات خوبی درج شده و فکر کنم کامل باشه
سلام
دوستان من یکم با تاخیر ثبت نام کردم. کسی میدونه نام کاربری و کلمه عبور ورود به مرکز آموزش الکترونیک چی باید باشه؟
جایی نوشته؟ باید از کسی بگیریم؟
من توی گلستان که با شماره دانشجویی و رمز عبور شماره ملی وارد میشم
ولی داخل این سیستم نمی تونم با این مشخصات وارد بشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منم تجارت مجازی دانشگاه شیراز....همکلاسی دارم اینجا؟؟
سلام
من تجارت پردیس قم قبول شدم. کسی میدونه چه طوری هستش؟
لینک مرجع