تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام قبل از فارغ التحصیلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر همه
من یه چند واحدی دارم که هنوز نمرشون وارد نشده و استاد هم فرمودند که تا اخر شهریور نمره ها رو نمیزنمUndecided
حالا من باید برای ثبت نام چکار کنم؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنیدHeart
سوال من چیز دیگه است اینه ک باید ریز نمرات کاردانی و کارشناسیم و برم از دانشگاهام بگیرم
واسه ثبت نام
؟
بعد گواهی فارغ التحصیلی کافیه دیگه من اصل مدرک کاردانی و کارشناسی و ندارم
(04 شهریور 1393 01:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]سوال من چیز دیگه است اینه ک باید ریز نمرات کاردانی و کارشناسیم و برم از دانشگاهام بگیرم
واسه ثبت نام
؟
من که تلفنی با مدیر گروهمون صحبت می کردم گفتش که برو اصن ریزنمرات نمیدیم به کسی!!!
(03 شهریور 1393 10:35 ب.ظ)eng_majid نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر همه
من یه چند واحدی دارم که هنوز نمرشون وارد نشده و استاد هم فرمودند که تا اخر شهریور نمره ها رو نمیزنمUndecided
حالا من باید برای ثبت نام چکار کنم؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنیدHeart
شما باید تا 31 شهریور فارغ التحصیل بشی، برای ثبت نام هم اون فرم کارنامه رو ببری کافیه.
(04 شهریور 1393 09:56 ق.ظ)eng_majid نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 شهریور 1393 01:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]سوال من چیز دیگه است اینه ک باید ریز نمرات کاردانی و کارشناسیم و برم از دانشگاهام بگیرم
واسه ثبت نام
؟
من که تلفنی با مدیر گروهمون صحبت می کردم گفتش که برو اصن ریزنمرات نمیدیم به کسی!!!
والله هم کاردانی هم کارشناسی ب منم گفتن چون روزانه بودی ریزنمرات نمیدیم دانشگاهت باید درخواست بده ما برا اونها میفرستیم
تازه ی مشکل دیگه هم دارم من گواهی موقت کاردانیم دست دانشگاه کارشناسیمه اونو باید چکار کنم؟
کپی اش رو دارم ولی اینا گفتن تو سایت خود گواهی موقت و میخوان
حالا من برم ثبت نام بدون ریزنمرات و گواهی موقت چی میشه اونوقت؟Dodgy
لینک مرجع