تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی دکتر در ترم سوم ارشد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من الان ترم دو ارشد نرم افزار هستم.
اگر امسال زمستان در ترم سوم امتحان دکتری داده و به فرض قبول شوم ! در حالی که هنوز دفاع نکرده ام آیا میتوانم دکتری ترم اول را مرخصی بگیرم؟
اصلا آیا دکتری مرخصی دارد؟

با تشکر
سلام
من وضعیت مشابه ات را سال گذشته داشتم الان هم هنوز دفاع نکردم ولی کارت دانشجویی دکترام اومده Smile
ولی خب ظاهرا حتی اگر ورودی ات را عوض کنی به بهمن ها بندازی یا مرخصی بگیری باید تا 31 شهریور دفاع کنی Smile
سلام /

دوست ِ عزیز (a.kam)، منظور شما این هستش ک ِ ، عدم دفاع از پایان نامه در روز مصاحبه تاثیر منفی روی نمره یِ علمی مصاحبه نداره ؟
خب زمان مصاحبه دکترا اواخر بهار تا اون موقع شما تا حد زیادی پروژه ات را پیش بردی یا حداقل میدونی که میخوای چی کار کنی به نظر من برای یک استاد همین کفایت میکنه که بفهمه شما میدونید دارید چی کار می کند و کارتون تا آخر تابستان تمام میشه.
از نظر چارتی هم که برای تعیین نمره مصاحبه گذاشتن هیچ چیزی در مورد دفاع پایان نامه ذکر نشده
از توجه همه دوستان به ویژه دکتر عزیز a.kam سپاسگزاری میکنم.

فکر کنم من متن سوالم را دقیق ننوشته ام. یا درست برداشت نشده است!

بهمن و اسفند ماه که امتحان دکتری است من دقیقا وسط ترم سه هستم. یعنی الان ترم مهر ، ترم دومم محسوب میشه.

و برای دفاع منطقا باید ترم مهر سال بعد دفاع کنم.

آیا با این شرایط اگر درکنکور قبول شوم میتوانم در مصاحبه شرکت کرده و پذیرفته شوم؟

سپاس فراوان
طبق آیین نامه باید حتما تا 31 شهریور دفاع کنی مگه اینکه در آزمون های ورودی بهمن شرکت کنی
منطقا زمانی می تونی 31 شهریور دفاع کنی که سه ترمه تمام کنی که برای دوره کوتاهی مثل ارشد واقعا کمه
درود
درسا رو میشه سه ترمه تموم کرد
ولی اونوقت من باس پایان نامه را تابستان کار کنم که بتونم تا 31 شهریوردفاع کنم!

این چه جوری میشه؟

سپاس
لینک مرجع