تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی منبع
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام برای کسی که هیچی از الگوریتم نمیدونه و دانشجو هم نیست چه کتابی را معرفی میکنید؟؟Blush
کسی نظری نداره؟؟Undecided
(14 شهریور 1393 11:50 ق.ظ)GOoGol نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نظری نداره؟؟Undecided

سلام خوب کتابهایی که برای ارشد هستن و کتاب های دانشگاهی را میتونن مطالعه کنن.
(14 شهریور 1393 12:48 ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خوب کتابهایی که برای ارشد هستن و کتاب های دانشگاهی را میتونن مطالعه کنن.

ممنون از پاسختون،میشه چندتا از منابع که ساده باشه را معرفی کنید؟؟ من الان کتاب الگوریتم علوم رایانه(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) را گرفتم و دارم میخونم ولی کمی حس میکنم درمورد تحلیل الگوریتم و... دقیق و عمقی متوجه نمیشم،میخواستم ببینم کتابی هست که از ساده شروع کرده باشه و توضیح بده؟؟که با دانش من هم جور دربیاد؟؟(قبلا هم کتابهای این انتشارات رو داشتم و خیلی مناسب نبودند اینه که فکر کردم شاید مشکل از کتابه و دنبال منبع بهتری ام Blush)

و چه مقدماتی احتیاج دارم که بهتر الگوریتم را درک کنم؟؟
ممنونHeart
سلام دوست عزیز.
لطفا ارسال های up قرار ندید و باقی دوستانی که اینکارو می کنن نمی دونن که نباید ارسال up قرار بدن.

پیش نیاز درس طراحی الگوریتم، درس های ساختمان های داده و ریاضیات گسسته هستند. اگر درس ریاضیات گسسته را به خوبی بلد باشید می تونید از کتاب CLRS استفاده کنید و این کتاب، ساختمان داده و طراحی الگوریتم را پوشش می ده.
و اگر CLRS را متوجه نمی شید احتمالا گسسته را مرور کنید.
لینک مرجع