تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
سلام

الهام مولائی

رتبه ۳

زبان ۴۱/۷۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۵۵
معماری ۲۶/۷۰

قبولی دانشگاه علوم تحقیقات تهران
(23 شهریور 1393 02:54 ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]بچه های اطلاعیه ثبت نام حضوری قزوین (واحد قزوین + علوم تحقیقات)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرش متوجه نشدم مهندسی کامپیوتر واحد قزوین, سه شنبه باید بره یا پنجشنبه؟
اگر کسی متوجه شده ممنون میشم بگه
(23 شهریور 1393 04:52 ب.ظ)reyman نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 شهریور 1393 02:54 ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]بچه های اطلاعیه ثبت نام حضوری قزوین (واحد قزوین + علوم تحقیقات)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرش متوجه نشدم مهندسی کامپیوتر قزوین, سه شنبه باید بره یا پنجشنبه؟
اگر کسی متوجه شده ممنون میشم بگه

اگر تو نتایج براتون زده مهندسی کامپیوتر(هر گرایشی) واحد قزوین ---->پنج شنبه 27-6-93 ساعت 8 تا 13
اگر زده واحد علوم تحقیقات قزوین ----> سه شنبه 25-6-93 ساعت 8-13
سلام ... تبریک به همه دوستان HeartBlush
هوش مصنوعی - علوم تحقیقات تهران
زبان 71.7
ریاضی 11.7
مشترک 46.7
نرم افزار 21.7
هوش مصنوعی 25

نمره کل 7589
رتبه 78

آخرین نفر قبولی 6531
آخرین رتبه قبولی 320

اینم کارنامه

[تصویر:  302910_karname_bahar.jpg]
سلام
من با تراز 6000 تجارت قزوین قبول شدم، بهمن ماه! سوالی که پیش میاد، الان هیچ کاری نباید انجام بدم؟ شهریه‌ای؟ فُرمی؟ چیزی؟ همینجوری بمونم تا بهمن ماه؟ توی سایت دانشگاه هم کد ملی‌م رو نمیشناسه.
و اینکه آیا امکان داره تو تکمیل ظرفیت شبکه‌ی قزوین قبول شم؟ یا اصلا امکان تفییر گرایش وجود داره؟

slx12345677

(23 شهریور 1393 08:18 ب.ظ)kamikaze_1940 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من با تراز ۶۰۰۰ تجارت قزوین قبول شدم، بهمن ماه! سوالی که پیش میاد، الان هیچ کاری نباید انجام بدم؟ شهریه‌ای؟ فُرمی؟ چیزی؟ همینجوری بمونم تا بهمن ماه؟ توی سایت دانشگاه هم کد ملی‌م رو نمیشناسه.
و اینکه آیا امکان داره تو تکمیل ظرفیت شبکه‌ی قزوین قبول شم؟ یا اصلا امکان تفییر گرایش وجود داره؟
شما اگه میخوای همینو بری و بهمن ماه پذیرفته شدین فعلن هیچ حرکتی نباید بزنین تا دی ماه . که اطلاعیه میدن باز.
اما اگه میخواین تکمیل ظرفیت برین هم ممکنه شبکه قزوینو بیارین.
ولی امکان تغییر رشته مثلا از آی تی برین یکی از گرایشهای کامپیوتر امکانش اصلا نیست/
من با تراز ۶۰۰۰ تجارت قزوین قبول شدم، بهمن ماه! سوالی که پیش میاد، الان هیچ کاری نباید انجام بدم؟ شهریه‌ای؟ فُرمی؟ چیزی؟ همینجوری بمونم تا بهمن ماه؟ توی سایت دانشگاه هم کد ملی‌م رو نمیشناسه.

شما با مراجعه به مرکز آزمون پاسداران می توانید تغییر گرایش دهید، و در شبکه ادامه تحصیل دهید
(23 شهریور 1393 10:41 ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط: [ -> ]

شما با مراجعه به مرکز آزمون پاسداران می توانید تغییر گرایش دهید، و در شبکه ادامه تحصیل دهید

می تونی بگی دقیقا چکار باید کرد؟
(23 شهریور 1393 10:41 ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط: [ -> ]شما با مراجعه به مرکز آزمون پاسداران می توانید تغییر گرایش دهید، و در شبکه ادامه تحصیل دهید

جناب جهانی! لینکی یا مطلبی هست که روال دقیق این فرایند رو توضیح بده؟ یا اگر نه از خودتون درخواست کنم بی‌زحمت توضیح بدین دقیقا چکار باید انجام بدم و در چه موقعی؟ چون با اینکار ماجرای تکمیل ظرفیت و نگرانی و اینها کلا برطرف میشه. خیلی ممنون میشم
دوستان شاید سوالم زیاد ربط نداشته باشه، اما ممنون میشم راهنماییم کنید:

اگر کسی مشمول سربازی باشه(آبان ماه تاریخ اعزامشه) و آزاد قبولش شده باشه، میتونه ثبت نام کنه و ترم ۱ رو مرخصی بگیره؟ (یا ترم ۱و۲) منظورم اینه شهریه بده و کلاس نره(رزرو کنه) و برای سراسری ارشد امسال مجدد بخونه؟
(24 شهریور 1393 01:02 ق.ظ)kamikaze_1940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 شهریور 1393 10:41 ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط: [ -> ]شما با مراجعه به مرکز آزمون پاسداران می توانید تغییر گرایش دهید، و در شبکه ادامه تحصیل دهید

جناب جهانی! لینکی یا مطلبی هست که روال دقیق این فرایند رو توضیح بده؟ یا اگر نه از خودتون درخواست کنم بی‌زحمت توضیح بدین دقیقا چکار باید انجام بدم و در چه موقعی؟ چون با اینکار ماجرای تکمیل ظرفیت و نگرانی و اینها کلا برطرف میشه. خیلی ممنون میشم

لینک و مطلب خاصی نیست
در صورتی که حداقل تراز قبول شده آن واحد را آورده باشید می توانید به مرکز آزمون واقع در پاسداران مراجعه کنید و درخواست تغییر واحد دانشگاهی یا تغییر گرایش بدهید که به احتمال خیلی زیاد با درخواست شما موافقت خواهد شد.
تبریک میگم.

تهران جنوب تو مقطع لیسانس خیلی قویه نسبت به دانشگاههای دیگه. تو ارشد هم شنیدم خوبه.باز انتخاب با خودتونه.

سلام

با عرض تبریک به همه دوستان مانشتی و خسته نباشید به همه کنکوریا.

الهام مولائی

رتبه ۳

زبان ۴۱/۷۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۵۵
معماری ۲۶/۷۰
قبولی دانشگاه علوم تحقیقات تهران
با توجه به افزایش 15 درصدی، میزان تقریبی شهریه ها بدینسان میباشد:

شهریه ثابت: 1270957 تومان
شهریه متغیر هرواحد تئوری: 81906 تومان
شهریه متغیر هرواحد آزمایشکاهی درصورت وجود: 110739 تومان
هرواحد پایان نامه: 398975 تومان (احتمال دارد درصد مبلغ دریافتی پایان نامه کاهش یابد)
سلام

دوستان کسی می دونه زمان ثبت نام حضوری قبول شده های نرم افزار تهران جنوب کی هست؟
توی سایت واسه همه رشته ها رو زده الا نرم افزار. شانس ماست!!
(24 شهریور 1393 12:10 ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به افزایش ۱۵ درصدی، میزان تقریبی شهریه ها بدینسان میباشد:

شهریه ثابت: ۱۲۷۰۹۵۷ تومان
شهریه متغیر هرواحد تئوری: ۸۱۹۰۶ تومان
شهریه متغیر هرواحد آزمایشکاهی درصورت وجود: ۱۱۰۷۳۹ تومان
هرواحد پایان نامه: ۳۹۸۹۷۵ تومان (احتمال دارد درصد مبلغ دریافتی پایان نامه کاهش یابد)

شهریه دانشگاه ازاد تهران با بقیه شهرا فرق میکنه؟
تو کارشناسی ک اینطور ب نظر می اومد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
لینک مرجع