تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تا چه فصلی از کتاب لینز لازمه که خونده بشه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
تا چه فصلی از کتاب لینز لازمه که خونده بشه ؟؟ من لینز ویرایش پنجم رو دارم که 14 فصل هست ولی کتاب حل المسائلی که گرفتم تا پایان فصل 9 رو داره. حالا دوستانی که اطلاع دارن لطفا بگن تا پایان چه فصلی رو باید حتمابخونیم؟
ممنون
کتاب لینز ویراست پنجم برای کنکورکارشناسی ارشدتا فصل11 باید مطالعه بشه.حل المسائل که میفرماید مال ویراست چهارم هست
ویراست پنجم تشریح جامع مسائل را تهیه کنید.(سرچ کنید در این مورد داخل اینترنت)
(10 آبان 1393 02:57 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
تا چه فصلی از کتاب لینز لازمه که خونده بشه ؟؟ من لینز ویرایش پنجم رو دارم که ۱۴ فصل هست ولی کتاب حل المسائلی که گرفتم تا پایان فصل ۹ رو داره. حالا دوستانی که اطلاع دارن لطفا بگن تا پایان چه فصلی رو باید حتمابخونیم؟
ممنون

دوست عزیز به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.تشریح جامع مسائل هست در ضمن11 فصل اول ویرسات پنجم لینز جژئ سر فصل هست.3فصل آخر مباحث جزء نظریه محاسبات منصوب میشه.
دوست عزیز به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.تشریح جامع مسائل هست در ضمن11 فصل اول ویرسات پنجم لینز جژئ سر فصل هست.3فصل آخر مباحث جزء نظریه محاسبات منصوب میشه.
لینک مرجع