تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مورد ویژگی های دانشگاه های ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

یه سوال داشتم!

من دبیر اموزش و پرورش هستم
هفته ای ۳ روز باید برم مدرسه برای تدریس
کارشناسی نرم افزار خوندم

برای ارشد موندم چکار کنم
روزانه تحصیلش به خاطر کلاسای حضوریش برام سخته
آزاد هم هزینه اش سر به فلک میزنه
به نظر شما چه دانشگاهی ثبت نام کنم؟

روزانه_شبانه_آزاد_پیام نور_غیرانتفاعی_فراگیر_مجازی یا هر نوع دانشگاه دیگه.......

لطفا در مورد ویژگی ها (اجباری بودن حضور در کلاس و .....) و هزینه هاش از دوستان کسی اطلاع داره خبر بده

با تشکر
یعنی هیچ کس در مورد دانشگاه های ازاد، غیرانتفاعی، مجازی و ........اطلاعاتی نداره؟Huh
اگر اعتبار مدرک برات مهمه فقط سراسری روزانه و نشد شبانه
اگر وقت کلاس رفتن کمتر داری پیام نور و مجازی
اگر پولش اصلا برات مهم نیست پردیس ها
اگر پولش خیلی برات مهم نیست ازاد
غیرانتفاعی هم بستگی به دانشگاهش داره
(15 آبان 1393 09:13 ب.ظ)mohammadnkh نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی هیچ کس در مورد دانشگاه های ازاد، غیرانتفاعی، مجازی و ........اطلاعاتی نداره؟Huh

با این شرایطی که دارین به نظر من غیرانتفاعی مجازی میتونه انتخاب خوبی براتون باشه چون اولاً 90 درصد کلاساش حضوری نیست و میشه از خونه تو کلاس شرکت کرد و از اون 90 درصد کلاس هم حدود 60 درصدش نیاز به زمان مشخص نداره یعنی شما یه کلاسو میتونید هر موقع خواستید و از هر جا که خواستید ادامه اش بدین. دوماً شهریه اش نسبت به آزاد و پردیس و اینور چیزا کمتری (چیزی حدود یک چهارم) و شما با همون حقوق دبیریت راحت میتونی از عهده اش در بیای و از همه مهمتر واسه دراومدن مجازی رتبه ی زیاد بالایی نمیخواد. نرم افزارو نمیدونم ولی از بچه های IT پارسال با رتبه 3000 هم مجازی در اومدن
لینک مرجع