تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: عملگر پیوند شرطی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
میشه لطفا عملکرد این عملگر برام توضیح بدید مخصوصا علامتهایی مثل > < <= ... چجوری رو شرط اعمال میشه؟Huh
پیشاپیش سپاسگذارم
(13 آبان 1393 11:57 ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
میشه لطفا عملکرد این عملگر برام توضیح بدید مخصوصا علامتهایی مثل > < <= ... چجوری رو شرط اعمال میشه؟Huh
پیشاپیش سپاسگذارم
یه مثال بیارید بهتر میشه توضیح داد
مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea
(14 آبان 1393 01:02 ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea
اینجا شرط به صورت بزرگتر مساویه اون جایی که تبریز و تبریز و تهران و تهران برابره که هیچ اون ردیف دوم هم واسه این نمایش داده شده که تهران بزرگتر از تبریزه از لحاظ حروف الفبایی منظورمه. حرف دوم تهران (ه) هستش و حرف دوم تبریز (ب)
(14 آبان 1393 02:01 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آبان 1393 01:02 ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]مگر نمیگن ک اگر شرط θ به صورت = بیان شود، آنگاه پیوند شرطی به پیوند طبیعی تبدیل می‌شود پس عکسی ک من توضمیمه گذاشتم ک مساوی نیست ولی جوابش پیوند طبیعی HuhIdea
اینجا شرط به صورت بزرگتر مساویه اون جایی که تبریز و تبریز و تهران و تهران برابره که هیچ اون ردیف دوم هم واسه این نمایش داده شده که تهران بزرگتر از تبریزه از لحاظ حروف الفبایی منظورمه. حرف دوم تهران (ه) هستش و حرف دوم تبریز (ب)

ممنون از پاسختون لطف کردید
لینک مرجع