تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پرسمن ویرایش ۵ یا ۷ ؟ کدوم ترجمه جعفر نژاد قمی یا سالخورده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من ویرایش 5 پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل 17 خوندم.
حالا چی کار کنم همین رو بخونم تا تموم شه یا برم ویرایش 7 رو هم بخرم
دوستان راهنمایی کنید.
(14 آبان 1393 09:39 ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط: [ -> ]من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل ۱۷ خوندم.
حالا چی کار کنم همین رو بخونم تا تموم شه یا برم ویرایش ۷ رو هم بخرم
دوستان راهنمایی کنید.
سلام.من همین ترم مهندسی نرم افزار با آقای سالخورده دارم.به گفته ی خودشون کتاب نسخه ی جدید با قدیم تفاوت هایی داره.بهتره کتاب جدید رو بخرید.قیمتش هم 12000 تومان ولی من دیدم که تا 18000 تومان هم می فروشن.
(14 آبان 1393 09:56 ب.ظ)mrsh1372 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آبان 1393 09:39 ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط: [ -> ]من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه ی جعفر نژاد قمی رو تا فصل ۱۷ خوندم.
جدا اگه 12 تا 18 باشه که عالیه ، من خواستم ترجمه جعفر نژاد قمی ویرایش 7 رو بخرم 30 تومن بود
بعدش هم وقت هم خیلی کمه 3 ماه مونده
به نظرت برم ترجمه ی کدوم رو بگیرم
حالا چی کار کنم همین رو بخونم تا تموم شه یا برم ویرایش ۷ رو هم بخرم
دوستان راهنمایی کنید.
سلام.من همین ترم مهندسی نرم افزار با آقای سالخورده دارم.به گفته ی خودشون کتاب نسخه ی جدید با قدیم تفاوت هایی داره.بهتره کتاب جدید رو بخرید.قیمتش هم ۱۲۰۰۰ تومان ولی من دیدم که تا ۱۸۰۰۰ تومان هم می فروشن.
نیازی به خرید کتاب جدید نیست.مباحث جدید را از روی جزوه امیر کبیر یا خلیلی فر بخون
(15 آبان 1393 10:10 ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]نیازی به خرید کتاب جدید نیست.مباحث جدید را از روی جزوه امیر کبیر یا خلیلی فر بخون
این جزوه هاشو از کجا گیر بیارم، خودت پی دی افش رو نداری؟
تـــــــــــــــــو رو خدا جواب منو بدید
ویراست هفتم کتاب آقای سالخورده با کتاب ویراست 7 کتاب پرسمن هست یا نه ویراست ها ی قدیمی تره؟
(01 دى 1393 06:42 ب.ظ)ahmadzafari نوشته شده توسط: [ -> ]ویراست هفتم کتاب آقای سالخورده با کتاب ویراست ۷ کتاب پرسمن هست یا نه ویراست ها ی قدیمی تره؟

کتاب سالخورده ترجمه ویرایش هفت پرسمن هستش.
فصل اول این کتاب را ضمیمه می کنم تا یه نگاهی بندازید.
لینک مرجع