تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس هایی باید خوانده شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چند وقتی بود که قصد مطالعه برای ارشد را داشتم ولی نیاز به کار مانع از تمرکز روی ارشد میشد
بلاخره امروز تصمیم گرفتم به بهانه آمادگی برای آزمون استخدامی برای ارشد هم بخونم و شاید هم بلعکس.

سرچی که کردم اغلب درسهایی مثل مهندسی نرم افزار و ساختمان داده هاو پایگاه داده و معماری کامپیوتر
و سیستم عامل مطرح بود

دوستان لطفا راهنمایی کنید که این درسها کافیه
یا باید درسهای دیگری هم به این منابع اضافه کنم
سلام دوست عزیز

منابع امتحانی هر آزمون استخدامی معمولا توسط برگزار کننده آن آزمون اعلام میشه
و در این راستا در سایتهای مختلف نمونه سوالات استخدامی مختلفی منتشر میشه. البته نمیشه به همه این سایتها اعتماد کردConfused
اینکه تصمیم گرفتید برای هر دو آزمون(استخدامی و ارشد) بخونید کار خوبی کردید و با یه تیر دو نشان میتونید بزنید، چون خودم هم همین تجربه رو داشتم.

بنده مدیر سایت کاریاب آنلاین هستم، بازم اگه سوالی داشتید و در توانم بود خوشحال میشم پاسخ بدم
موفق باشید
(30 آبان 1393 12:48 ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چند وقتی بود که قصد مطالعه برای ارشد را داشتم ولی نیاز به کار مانع از تمرکز روی ارشد میشد
بلاخره امروز تصمیم گرفتم به بهانه آمادگی برای آزمون استخدامی برای ارشد هم بخونم و شاید هم بلعکس.

سرچی که کردم اغلب درسهایی مثل مهندسی نرم افزار و ساختمان داده هاو پایگاه داده و معماری کامپیوتر
و سیستم عامل مطرح بود

دوستان لطفا راهنمایی کنید که این درسها کافیه
یا باید درسهای دیگری هم به این منابع اضافه کنم

منم همین سوال رو دارم-چی باید واسه تحلیل بخونیم؟ بعضیا میگن مهندسی نرم افزار و بعضی تحلیل و طراحی--بلاخره باید چی باید بخونیم؟؟؟؟؟ کمک کنید هر کسی می دونه
لینک مرجع