تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی فرآیند های سرجلسه آزمون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی ...

ببخشید از دوستان گرامی ... کسی سال یا سال های گذشته کنکور ارشد داده؟؟

چ جوری هست؟؟

اول سوالات عمومی رو ک دادن => بعدش مثل کارشناسی پس میگرن و سپس اختصاصی میدن ....
یا سوالات عمومی دستمون هس؟؟

خودشون اول جلسه میگن چی به چی هست؟؟

اصل مطلب (کیک آبمیوه) رو کی میدهند خدمتمون؟؟Big Grin

===================

بیزحمت اگر نکاتی نیازه تا یه داوطلب صفر صفر که قرار اولین بار آزمون بده رو هم بگید....(بدرد همه بخوره...)
از نزدن تست هایی ک اطمینان داریم شروع میشه ...
تا ....

امیدوارم کنکورتون سرشار از سلامتی ، آرامش ، موفقیت باشه....
بهترین ها رو برا تون آرزو دارم....
موفق و موید!
التماس دعا
سال پیش به ما آبمیوه ندادن
بیسکوییت دادن که میکوبیدی دیوار , دیوار ترک بر میداشت !
Big Grin
(12 بهمن 1393 09:51 ب.ظ)mostafa2012 نوشته شده توسط: [ -> ]اول سوالات عمومی رو ک دادن => بعدش مثل کارشناسی پس میگرن و سپس اختصاصی میدن ....

اول سوالای مشترکو میدن بعد ک زمانش تموم میشه،،، سوالای مشترکو میگیرن و سوالای تخصصی رو میدن

(12 بهمن 1393 10:58 ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط: [ -> ]بیسکوییت دادن که میکوبیدی دیوار , دیوار ترک بر میداشت !

کلی ب این جمله خندیدم Big Grin اونا رو نخورید خودتون شکلات ببرید
تاپیک جالبیه :-D کنکوره دیگه، مثل کنکورای قبلی، بزرگش نکنید، کم کمش 22 سالمونه، بچه نیستیم که...
تنها چیزی که از پارسال یاد گرفتم این بود امسال حتما ابمیوه با خودم ببرم و نیم ساعت اول که بیکاریم صبونه بخورم:-D
(13 بهمن 1393 01:43 ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1393 09:51 ب.ظ)mostafa2012 نوشته شده توسط: [ -> ]اول سوالات عمومی رو ک دادن => بعدش مثل کارشناسی پس میگرن و سپس اختصاصی میدن ....

اول سوالای مشترکو میدن بعد ک زمانش تموم میشه،،، سوالای مشترکو میگیرن و سوالای تخصصی رو میدن

(12 بهمن 1393 10:58 ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط: [ -> ]بیسکوییت دادن که میکوبیدی دیوار , دیوار ترک بر میداشت !

کلی ب این جمله خندیدم Big Grin اونا رو نخورید خودتون شکلات ببرید

شکلات کدوم ناحیه از شکم رو سیر میکنه آیا ؟
Big GrinCool
الان که پست رو بعد از کنکور و بعد از حدود 2ماه میبینم ... میگم واقعا یادش بخیر...
به نظر من ....
من که این کار رو کردم....
اگه بقیه هم خواستن انجام بدن!

از 8 تا 8:25 که توی سالن نشسته بودیم ... من کیک که داده بودم رو آروم آروم خورردم ....
مسئولین محترم هم از توی بلندگوها همه اش 5 دقیقه ، 5 دقیقه نکته میگفتن.... "داوطلبین گرامی لطفا سوالات را با مدادنرم پررنگ در مکان مشخص پرنمایید و از این جور چیز ها...."

منم وقتی امتحان شروع شد کیک خورده بودم و انرژی داشتم...

به نظرم کار خوبیه!
لینک مرجع