تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی برای موضوع سمینار و پایان نامه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان
من میخوام موضوع سمینارم رو (که در ادامه موضوع پایان نامه هم بشه)، در یکی از این سه حوزه یا ترکیبی از اونا انتخاب کنم:
سیستم های توصیه گر
داده کاوی
شیکه های اجتماعی

من تو کدنویسی و برنامه نویسی ضعیفم ولی دارم با متلب کار میکنم که یادبگیرم و میخوام در کنارش یه نرم افزار مثل R رو هم یادبگیرم . به نظرتون واسه بخش پیاده سازی اینا کافیه یا باید نرم افزار و زبان خاصی بلد باشم؟Huh
کلا چون از نظر پیاده سازی ضعف دارم Sadبه نظرتون موضوعم رو تو کدوم حوزه انتخاب کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
(14 بهمن 1393 12:27 ب.ظ)ماهورا نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به دوستان
من میخوام موضوع سمینارم رو (که در ادامه موضوع پایان نامه هم بشه)، در یکی از این سه حوزه یا ترکیبی از اونا انتخاب کنم:
سیستم های توصیه گر
داده کاوی
شیکه های اجتماعی

من تو کدنویسی و برنامه نویسی ضعیفم ولی دارم با متلب کار میکنم که یادبگیرم و میخوام در کنارش یه نرم افزار مثل R رو هم یادبگیرم . به نظرتون واسه بخش پیاده سازی اینا کافیه یا باید نرم افزار و زبان خاصی بلد باشم؟Huh
کلا چون از نظر پیاده سازی ضعف دارم Sadبه نظرتون موضوعم رو تو کدوم حوزه انتخاب کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام . به نظرم فقط متلب یاد بگیر و نمیخواد بری سراغ زبان های دیگه چون وقتت رو میگیره. شما تو متلب همه چی داری . بعدها وقت بذار چیزهای دیگه رو هم یاد بگیر.
این موضوعاتی که گفتی هم خیلی کار شده دیگه . تو هر دانشگاهی بری بچه های داده کاوی تو این حوزه ها کار کردن و راحت میتونی اطلاعات جمع کنی. از بچه های خود ما دقیقا یکیشون recommendation بود یکی سوشال نتورک .
لینک مرجع