تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: الگوریتم ایتی 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوالات الگوریتم رو کسی یادش میاد اینجا بیان کنه ممنونم
یکی از سوالاتش میشد 72 mst
یه سوال مرتبه زمانی هم داشت که میشد رادیکال ان

یه سوال هم جمع دو عدد بشه c که میشد ان به نظرم

یه سوال هم چندتا درسته که من زدم دو تا
سلام سوال مرتبه زمانی چه با قضیه اصلی حل کنید چه درخت بازگشت جواب میشه رادیکال ان لگاریتم ان
(17 بهمن 1393 08:26 ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از سوالاتش میشد ۷۲ mst
اره همین میشد
43-log b
44-next x=next n ,,nextn=x
45 , 46 نزدم
47-رادیکال n
48- 72
ایشالا درستن
ساختمانم:
37- سومین کوچکترین عنصر....
38-نزدم
39- 8تا
40- 10
41- ( O (n
42- (O (n+klogk
وایییییییییییییییی دوتااز5تاتستی که زدم توطراحی غلطهSadSadSadSadSadSadSadSad
سوال 45 اشتبا حل نشده به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟

گزینه 4 میشه
پارسه زده 2
سلام دوستان عزیز : الان داشتم جست و جو میکردم به یه مطلبی بر خوردم در مورد سوال 45 که گزینه مورد نظر در دفترچه c گزینه 3 می باشد . طبق این قضیه :

وقتی Front=(Rear+1)mod MaxSize باشد صف پر درنظر گرفته می شود.

در صف حلقوی اگر Front<Rear است طول صف برابرRear-Front+1 است. درغیر اینصورت برابر با MaxSize-Front+Rear+1 است. و تنها گزینه مدنظر در این سوال تعداد عناصر صف فقط برابر با گزینه 3 می باشد . البته نظر شخصی اینجانب است .
(25 بهمن 1393 04:43 ب.ظ)بهروز رو نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز : الان داشتم جست و جو میکردم به یه مطلبی بر خوردم در مورد سوال ۴۵ که گزینه مورد نظر در دفترچه c گزینه ۳ می باشد . طبق این قضیه :

وقتی Front=(Rear+1)mod MaxSize باشد صف پر درنظر گرفته می شود.

در صف حلقوی اگر Front<Rear است طول صف برابرRear-Front+1 است. درغیر اینصورت برابر با MaxSize-Front+Rear+1 است. و تنها گزینه مدنظر در این سوال تعداد عناصر صف فقط برابر با گزینه ۳ می باشد . البته نظر شخصی اینجانب است .
منم با شما موافقم
با توجه به یک فایل دریافتی از یک دانشگاه خارجی : فکر کنم گزینه مورد نظر جواب 47 گزینه 4 باشد در دفترچه c ، فایل pdf را اپلود میکنم .(رادیکال ان لاگ ان) . البته نظر شخصی اینجانب است .
خدا روشکر اینجا کسی درمورد سوال 45 طراحی نوشته فک کردم فقط من بهش مشکوکم، 100 بار حلش کردم مطمئنم سنجش گزینه اشتباه زده
لینک مرجع