تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: با این درصدا قبول میشم؟؟؟ :((((
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام شاید اشتباه کردم تو زدنه این تاپیک شایدم جاش اینجا نبوده نمیدونم شرمنده خلاصه
اما تا نمردم از استرس نیاز داشتم ک تکلیفمو بدونم
من کنکور ای تی شرکت کردم فقط ی دانشگاهه روزانه میخام رشتشم مهم نیس هرجایه ایرانم باشه باز مهم نیس
زبان 0
مشترک 22
مشترک تخصصی 23
مدیریت 33
اگر دعا کنی وتوکل بخدا اروم میشی
من اگر قبول نشم جدا یه بلایی سرخودم میارم بجان خودم که اصلا مهم نیست
اما راجب شما بستگی همه چی به میانگین ها داره احتمال داره دانشگاه های راه دور وشهرهای کوچیک قبول بشی
دیروز همه میکفتن کنکور ایتی اسون بوده الان کم کم مشخص میشه چقدر نکته داشته ومهمتر دقت سرجلسه مهم یوده منم مث شما تنها کاری که ازم ساخته دیگه دعاست چون دیروز تو درس نرم افزار از فصل 3 و 4 4تا سوال اومد بعدش 1از12 تا فصل دیگه 2تا
خوب کنکور 70% بجان خودم شانسه 2سال از وقت جوونیمو گرفت اخرشم شانس خوب اخه طراح محترم خدا خیرت بده من نوعی اگر 3فصل اولو میخوندم 68% یعنی 4تا سوال میومد حال اگر کسی 14میخوند کم دقت شاید 2تاشم نمیزد اخه این انصافه حتی گسسته یکی ام میگفت سر جلسه شون گوشی نمیگرفتن تقلب هم بوده اخه یه سوال تو درصدهایی مثل شما حداقل100 نفر رو جابجا میکنه این کجا ش عدالت؟ تنا راه باقی مونده این دعا کنیم و هی خودمونو بخوریم یا اینکه بیخیال باشیم وخونسر زندگیمونو کنیم تا27اردیبهش جو.اب بیاد اما من که نمیتونم خونسرد باشم توام انتخاب باخودته
من که انقد اعصابم خرابه نه به سختی کنکورای پارسال و 2سال پیش نه به این کنکور یادمه پارسال سوالای الگوریتم و ساختمان وحتی مهندسی نرم افزارو دیدم سکته کردم بعد تصمیم گرفتم امسال حسابی بخونم و اماده شم واسه یه کنکور سخت که اینجور شد هی بابا:-(توکل بخدا...
فکر کنم اینجا نباید این پستو میذاشتینSmile
شما از این درصدا مطمئنید؟ الان گزینه هایی که یادتونه بنویسید. فکر کنم یه هفته بعد سوالا میاد رو سایت. اون موقع چک میکنید که درستن یا نه. ولی در کل بچه ها زیاد ذهن خودتونو مشغول نکنید. نتایج کنکور اصلا مشخص نیست چطوری میشه. معدل، میانگین، ظرفیتا و خیلی چیزای دیگه تو نتیجه کار تاثیر میذارن که فقط سازمان سنجش اونا رو میدونه. خود فرآیند انتخاب رشته هم خیلی پیچیده است.
هر چی هم بوده تموم شده و رفته و از حالا به بعد به چیزایی که میخواستین بعد کنکور انجام بدین اهمیت بدین.
فقط بنظرم قبل از شروع شدن انتخاب رشته یه مقدار اطلاعات کسب کنید. با توجه به دفترچه پارسال. چون اون موقع وقت کم میارید و مجبورید شانسی انتخاب کنید و ممکنه از انتخابتون پشیمون شید.
(18 بهمن 1393 12:38 ق.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام شاید اشتباه کردم تو زدنه این تاپیک شایدم جاش اینجا نبوده نمیدونم شرمنده خلاصه
اما تا نمردم از استرس نیاز داشتم ک تکلیفمو بدونم
من کنکور ای تی شرکت کردم فقط ی دانشگاهه روزانه میخام رشتشم مهم نیس هرجایه ایرانم باشه باز مهم نیس
زبان ۰
مشترک ۲۲
مشترک تخصصی ۲۳
مدیریت ۳۳
این تفکر اشتباهه چندبار دیگه هم شده کنکور شرکت کن تا یه جای درست و حسابی قبول بشی خیلی ارزش داره. اگه هدفت مدرک گرفتن هست من یه مدرک فوق IT از یک دانشگاه معمولی دارم که به هیچ دردی نمی خوره پس با شتابزدگی تصمیم نگیرید.
باید به فکر سال بعد باشین
با این گندی که من زدم و اینطوری که بچه ها توی سایت مطمئنن از زده هاشون من باید آزاد رو امتحان بدم قبول بشم مرخضی بگیرم تا نرم سربازی بلکه بتونم سراسری سال بعد هم شرکت کنم Sad
به نظر من شما امید خودت رو از دست نده و به این حرفها هم که زده میشه توجه نکن...

کلا کنکور جوریه که کسی نمیتونه بگه با این درصدها قبول میشی یا نه... به خیلی پارامترها بستگی داره( اینکه بقیه چجوری زده باشن، ظرفیتا چجوری باشه و...)

توکل به خدا کن...
این شرطه معدل چجوریه؟وقتی من کارشناسیمو علوم کامپیوتر خوندم معدلم چجوری میخاد تو ارشد ای تی تاثیر گزار باشه وقتی یکی دو تا درسه مشابه بیشتر ندارن؟؟؟؟
تخصصی ها فکرنکنم درصد خوبی کسی بگیره
سوالات پایگاهش ک داغون بود
شبانه چی جایی قبول میشم؟؟؟؟
سایتی فرومی یا تاپیکی تزداخل همین فروم هست که ادم بتونه رتبه ها و دانشگاهاشونو بسنجه؟؟؟؟؟
اندکی صبر 26م نزدیک است
(18 بهمن 1393 03:30 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]اندکی صبر 26م نزدیک است

همون مشکل تو صبره دیگه اندکیش هم موجود نیست
من نخاستم غلط داشته باشم کمترین شک هام رو هم نزدم
الان حرص میخورم با ابن همه تلاشه شبانه روزی .....
نمیدونم وااااای
توکل به خدا
زبان ۱۳%
مشترک ۵/۵۵%
مبانی ۲/۲۲%
تخصصی ۹/۲۵%
معماری ۴۷/۲۵%
به نظرتون روزانه جایی قبول میشم؟؟؟
(26 بهمن 1393 11:05 ب.ظ)mak1371 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۱۳%
مشترک ۵/۵۵%
مبانی ۲/۲۲%
تخصصی ۹/۲۵%