تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد IT سال ۹۴ + پاسخ سوالات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
روی لینک زیر کلیک کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- پاسخ درس سیستم عامل (حقیقت):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- پاسخ سوالات معماری کامپیوتر (گزینه ها طبق دفترچه F):
۹۴: ۲
۹۵: ۳
۹۶: ۱
۹۷: ۴
۹۸: تا دقایقی دیگر
۹۹: ۱
۱۰۰: ۲
۱۰۱: ۱
۱۰۲: ۴
۱۰۳: ۴
۱۰۴: ۱ (و/یا ۴)
۱۰۵: ۳
سوال 95 مطمعنید؟ من گزینه 3 درآوردم
(18 بهمن 1393 04:24 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم

بله / من طبق دفترچه F حل کردم.
چطوری حل کردید؟
سوال 96 به نظر من 4 میشه ، میشه روش حلتون رو بگید
(18 بهمن 1393 04:33 ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1393 04:24 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۹۵ مطمعنید؟ من گزینه ۳ درآوردم

بله / من طبق دفترچه F حل کردم.
چطوری حل کردید؟

اشتباه حل کردم؟؟؟Confused
عکسو وقتی میذارم خیلی بزرگ میشه بی زحمت خودتون به آدرس عکس برید روش حلمو ببنید ممنونShy
(18 بهمن 1393 04:45 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]

عکسو وقتی میذارم خیلی بزرگ میشه بی زحمت خودتون به آدرس عکس برید روش حلمو ببنید ممنونShy

درست حل کردید / مرسی
(18 بهمن 1393 04:49 ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1393 04:45 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]

درست حل کردید / مرسی

خداروشکر ممنوووون

سوال 98 من اینجوری تحلیل کردم که 6 بیت برای قطعه 8 بیت برای شماره صفحه و چون گفته بلوک های حافظه اصلی چهار کیلو بایته ، 12 بیت برای آفست با یه بیت valid میشه 27، ولی از طرفی بخاطر اون 2کیلوبایت که تو ادامه ی سواله شک دارم درست حل کردم یا نه.
(18 بهمن 1393 04:43 ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۹۶ به نظر من ۴ میشه ، میشه روش حلتون رو بگید

این هم پاسخ
(18 بهمن 1393 04:59 ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1393 04:43 ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۹۶ به نظر من ۴ میشه ، میشه روش حلتون رو بگید

این هم پاسخ

ببخشید 8 9 10 11 باید توی بلوک 2 باشن نه 3 ، که در اونصورت 9 تا h میشه.
0-3 بلوک 0
4-7 بلوک 1
8-11 بلوک 2
12-15 بلوک 3
نه؟
(18 بهمن 1393 05:07 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ باید توی بلوک ۲ باشن نه ۳ ، که در اونصورت ۹ تا h میشه.
۰-۳ بلوک ۰
۴-۷ بلوک ۱
۸-۱۱ بلوک ۲
۱۲-۱۵ بلوک ۳
نه؟

بله / دقیقاً

(18 بهمن 1393 04:52 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۹۸ من اینجوری تحلیل کردم که ۶ بیت برای قطعه ۸ بیت برای شماره صفحه و چون گفته بلوک های حافظه اصلی چهار کیلو بایته ، ۱۲ بیت برای آفست با یه بیت valid میشه ۲۷، ولی از طرفی بخاطر اون ۲کیلوبایت که تو ادامه ی سواله شک دارم درست حل کردم یا نه.

من هم اول همین طور حل کردم / ولی مطمئن نیستم (یعنی یادم رفته) / باید یه مروری کنم
دوست عزیز، در مورد سوال 104 باید گفت گزینه 1 نادرست است چرا که طبق تمامی منابع معماری کامپیوتری کامپیوترهای RISC تعداد دستورات کمی دارند
(18 بهمن 1393 07:17 ب.ظ)erf4n نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز، در مورد سوال ۱۰۴ باید گفت گزینه ۱ نادرست است چرا که طبق تمامی منابع معماری کامپیوتری کامپیوترهای RISC تعداد دستورات کمی دارند

صحبت شما کاملاً درست و واضح است و در واقع معنی واژه RISC به همین معنی است / ولی گزینه یک، حرفی از تعداد دستورات (Instruction) نزده / فک کنم منظورتون "تعداد عملیات (Operation) بالا" باشه که با دستورالعمل متفاوت هست، Operation مثل انتقال داده، عملیات محاسباتی و منطقی، کنترلی و عملیات ممیز شناور، که در پردازنده های RISC این تعداد کم هستند و گزینه 1 می توونه غلط باشه.
البته من به گزینه 4 هم شک دارم، چون تعریف سازماندهی سیستم کامپیوتر مشخص نیست.
سؤال 104 من 2 زدم برنامه نویس آن رانمی بیند فقط تحلیل میکند

سؤال 104 گزینه 1و4 و3درستند( جزوه معماری کامپیوتر پارسه ) و 2 غلط
(19 بهمن 1393 10:55 ق.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط: [ -> ]سؤال ۱۰۴ من ۲ زدم برنامه نویس آن رانمی بیند فقط تحلیل میکند

سؤال ۱۰۴ گزینه ۱و۴ و۳درستند( جزوه معماری کامپیوتر پارسه ) و ۲ غلط

خیر غلط زدید / وجه تمایز معماری و ریزمعماری همین ویژگی است / ویژگی هایی که برای برنامه نویس (زبان ماشین) visible است، جزء معماری کامپیوتر هستند (کتاب پترسون هنسی / نه جزوات و کتاب های غیرمتعبر کنکوری / البته منظورم کتاب دکتر صفری نیست / ایشون کارشون درسته).

(19 بهمن 1393 02:18 ق.ظ)m.zeinali نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ببخشید جواب درست سوال ۹۸چی میشه؟
ممنون

هنوز حلش نکردم / یعنی حقیقتش یادم رفته / باید برم جزوه هامو یه مروری کنم / الان جزوه هام پیشم نیست.

منم گزینه 3 رو زدم ولی فک کنم ما به ترتیب عددها دقت نکردیم...
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع