تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پیام نور نرم‌افزار (تاریخ ثبت نام و چگونگی تشکیل کلاسها)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
منم هر چی به واحد تهران مرکز زنگ می زنم مشغوله , اگه کسی از ثبت نام چیزی می دونه می شه بگه لطفا
بچه‌ها من این رو پیدا کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی می دونه چیه؟ اینترنتی باید ثبت نام کنیم یعنی
(12 شهریور 1390 09:32 ق.ظ)farzanehm نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منم واحد ری قبول شدم با رتبه 660 پژوهش محور قبول شدم.
برای تاریخ ثبت نام هر چی زنگ می زنم واحد ری یا مشغوله یا جواب نمی دن.

منم واحد ری هستم
آره مشغوله ولی توی سایتشون تقویم آموزشی رو گذاشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نوشه ارشد رسمی سال 90‌: از 1/7/90 تا 5/7/90

اگه نتونستی دانلود کنی بگو تا آپلود کنم
(12 شهریور 1390 10:09 ق.ظ)arminz نوشته شده توسط: [ -> ]منم هر چی به واحد تهران مرکز زنگ می زنم مشغوله , اگه کسی از ثبت نام چیزی می دونه می شه بگه لطفا
بچه‌ها من این رو پیدا کردم:

کسی می دونه چیه؟ اینترنتی باید ثبت نام کنیم یعنی

نه/ این مربوط به پارساله/ فکر کنم همون 1/7 تا 5/7 درسته
دوستان اگه کسی اطلاع پیدا کرد از نحوه‌ی ثبت نام به ما هم اطلاع بده

.
1 مهر تا 5 مهر شد, لینک خبر:

کسی میدونه شهریه چقدر هست؟

ثابت و متغیر؟
منم تماس گرفتم با واحد ری‌، بعد از 1000 بار‌، جواب دادن‌، گفتن فعلا داریم رایزنی میکنیم با مرکز که یه تاریخی مشخص کنیم واسه این واحد

و گفت پارسال ثبت نام اول اینترنتی بود بعد یه تاریخی مشخص شد واسه تحویل مدارک و ...

گفت اطلاعیه رو توی سایت شهرری میزنن

.
[تصویر:  df_64727Ray%20(4).JPG]

[تصویر:  df_23346Ray%20(2).JPG]
من حضوری رفتم پیام نور تهران مرکز واحد فنی‌، گفتن قراره دانشگاه نقل مکان کنه بره دفتر ورکزی تو مینی سیتی‌، شما‌ها کسی خبر داره واقعا میره یا حرفه‌، اونجا بره استادی برا تدریس میاد به نظرتون
(16 شهریور 1390 02:26 ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط: [ -> ]من حضوری رفتم پیام نور تهران مرکز واحد فنی‌، گفتن قراره دانشگاه نقل مکان کنه بره دفتر ورکزی تو مینی سیتی‌، شما‌ها کسی خبر داره واقعا میره یا حرفه‌، اونجا بره استادی برا تدریس میاد به نظرتون

واحد شهر ری قراره منتقل بشه؟
ممنون
اونو خوندم ولی جاهای دیگه چیزای دیگه میگن
بعضی‌ها میگن ثابت 450 تومنه
بعضیا میگن 350 تومنه !!!!!

شما کجا قبول شدید؟؟
(16 شهریور 1390 07:24 ب.ظ)farshid نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1390 02:26 ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط: [ -> ]من حضوری رفتم پیام نور تهران مرکز واحد فنی‌، گفتن قراره دانشگاه نقل مکان کنه بره دفتر ورکزی تو مینی سیتی‌، شما‌ها کسی خبر داره واقعا میره یا حرفه‌، اونجا بره استادی برا تدریس میاد به نظرتون

واحد شهر ری قراره منتقل بشه؟
نه‌، واحد تهران مرکز ،واحد فنی
(18 شهریور 1390 01:38 ب.ظ)erkin نوشته شده توسط: [ -> ]من شهر ری قبول شدم. در مورد خوابگاه اطلاعی دارین؟ اصلا پیام نور خوابگاه میده؟

من الان دفترچه سال قبل رو نگاه کردم هزینه هاش دقیقا همینه. قاعدتا باید امسال بیشتر باشهSadSad

توی دفترچه امسال هم همینو نوشته

من از چند نفر از دوستان پرسیدم گفتن پیام نور خوابگاه نداره‌، نمیدونم شاید واحدا متفاوت باشن بعضی‌ها خوابگاه میدن بعضی‌ها نه

...
با سلام!من پیام نور مرکز تهران واحد ری مجازی نرم افزار قبول شدم!کسی اطلاعی داره که وضعیتش از نظر سطح علمی و مدرک چطوره؟کلاساش چطور؟همکلاسی ندارم؟؟کسی نبووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(19 شهریور 1390 02:57 ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام!من پیام نور مرکز تهران واحد ری مجازی نرم افزار قبول شدم!کسی اطلاعی داره که وضعیتش از نظر سطح علمی و مدرک چطوره؟کلاساش چطور؟همکلاسی ندارم؟؟کسی نبووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام مجازی پیام نور ترم دومی هست که دانشجو می گیره
من ترم قبل قبول شدم ولی مرخصی گرفتم تا نتایج ارشد بیاد و الان پیام نور پژوهش محور همین واحد قبول شدم.
شهریه ثابت مجازی 250 تومن هست شهریه هر واحدش یادم نیست چون برای مرخصی باید شهریه ثابت می دادیم
کلاساش از طریق اینترنت برگزار می شه ترم قبل تعداد ثبت نامی‌ها کم بود و با پیام نور مجازی مرکز تهران تلفیق شد
توی سایت شهر ری یه بخش مجازی هست میتونین بیشتر راجع بهش اونجا بخونین.
(20 شهریور 1390 11:03 ق.ظ)farzanehm نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1390 02:57 ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام مجازی پیام نور ترم دومی هست که دانشجو می گیره
من ترم قبل قبول شدم ولی مرخصی گرفتم تا نتایج ارشد بیاد و الان پیام نور پژوهش محور همین واحد قبول شدم.
شهریه ثابت مجازی ۲۵۰ تومن هست شهریه هر واحدش یادم نیست چون برای مرخصی باید شهریه ثابت می دادیم
کلاساش از طریق اینترنت برگزار می شه ترم قبل تعداد ثبت نامی‌ها کم بود و با پیام نور مجازی مرکز تهران تلفیق شد
توی سایت شهر ری یه بخش مجازی هست میتونین بیشتر راجع بهش اونجا بخونین.

شما میدونید خوابگاه داره یا نه ؟
کلاساش همون تربیت معلم شهید بهشتی هست؟ (ترمینال جنوب)
چند روز در هفته کلاس هست؟

ظاهرا ما با هم همکلاسیم( منم پژوهش محور ری قبول شدم )
شما تهران هستید؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع