تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 504, تافل,1100 کلمه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همه مانشتی های عزیز
من یکی دو سالی هست که با این سایت آشنا شدم و خیلی چیزها از مانشتی ها یاد گرفتم.
امروز میخوام بخشی از زحمات دوستان رو جبران کرده باشم. امیدوارم این فایل ها بدردتون بخوره.
۳ مجموعه لغات ۵۰۴ , تافل و ۱۱۰۰ کلمه در قالب اکسل که قابل ویرایش هم هست.البته من فایل pdf رو
هم اضافه کردم.فقط یه نکته کوچیک اینکه اگر خواستید فایل اکسل رو ویرایش کنید باید به همون ترتیبی که
تو اکسل می بینید ویرایش کنید تا بهنگام تبدیل اکسل به pdf , pdf بصورتی در بیاد که تو نمونه ارسالی می بینید.
اینم لینک دانلود :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Takhassosi.rar.html

موفق باشید
(01 اسفند 1393 11:33 ق.ظ)festival نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه مانشتی های عزیز

با تشکر از شما دوست عزیز.
من هم میخوام تجربه خودم رو بگم که هم موثر بود و هم بهینه از نظر زمان بندی.
اگه دوستان smart phone دارن میتونن برای اینکار از اپ هایی که این مجموعه ها رو به صورت فلش کارت دارن استفاده کنن.
میتونید تو "بازار" بگردید و اونها رو پیدا کنید.(فک کنم نمیشه اینجا اشاره ای به اسمشوون کرد ) بعضیهاشوون رایگان نیستند اما هزینه ی آنچنانی هم ندارن. البته رایگان هم هست.
لینک جایگزین :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(25 فروردین 1394 03:36 ب.ظ)festival نوشته شده توسط: [ -> ]لینک جایگزین :

لینک به روز :

Takhassosi.rar.html
لینک مرجع