تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار
منم 36 ، خوب نیست بدم نیست، خدارو شکر.

زبان 27
استعداد 39
تخصصی 32

البته اوضام برا مصاحبه زیاد خوب نیست. توکل بخدا
(26 فروردین 1394 09:03 ب.ظ)x86 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 فروردین 1394 08:59 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]سیستم دکترا چجوریه؟ با این رتبه کجا میشه قبول شد؟ رتبه تاثیر داره اصلا یا فقط فیلتره که برسی به مصاحبه؟

دانشگاه های تهران که احتمالا مجاز نشم حتی برای مصاحبه برم. شهرستان هم برم شاید بگن از تهران اومده بگیریمش، احتمالش زیاده. ولی عملا اگه انتخاب رشته کنم و قبول شم ثبت نام نمی کنم، فقط برای اینکه ترم ۴ فارغ التحصیل بشم و استادم اجازه ی دفاع بهم بده امیداورم که قبول شم.

نمیده اجازه ی دفاع، استادتون/مون زرنگتر از این حرفاسBig Grin
منم ۶۲
همینطوری شرکت کرده بودم
زبان ۳۰
استعداد ۵۲/۲۲
تخصصی ۲۲/۹۶
نمره کل 5221
معدل 17

تعداد شرکت کننده ۲۴۵۷
آخرین رتبه مجاز روزانه ۹۲
آخرین مجاز سایر دوره ها ۲۹۷
(26 فروردین 1394 09:18 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]نمیده اجازه ی دفاع، استادتون/مون زرنگتر از این حرفاسBig Grin

درسته که کار سختیه ولی میخوام تلسم آزمایشگاه رو بشکنم Big Grin، بهش گفته بودم که کنکور دادم پیگیر هم بود، حالا شاید مثل بعضیا استعداد درخشان شدیم Big GrinBig GrinBig Grin البته اگه بشیم هم نمیخونیم. این حرفمو دارم جدی میگم ولی خیلی ها خیلی وقته فکر می کنن که دارم شوخی میکنم.
سلام.
رشته نرم افزار
زبان 16
استعداد 13
تخصصی 38
رتبه 72
معدل میانگین 15
نمره کل : 5129
kasadegh درصدهات رو میگی؟
تاثیر معدل رو میبینید من رتبه م شده 72 و رتبه 62 نمره ش از من کمتره بخاطر معدل بالاتر!
(26 فروردین 1394 09:27 ب.ظ)ahmad23 نوشته شده توسط: [ -> ]kasadegh درصدهات رو میگی؟
تخصصی 50
زبان 4
استعداد 30
(26 فروردین 1394 08:58 ب.ظ)x86 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

رتبه ی بنده ۸۷ شد با این درصدها

زبان ۱۷
استعداد ۲۰
تخصصی ۳۲

معدل موثر : ۱۷/۳

آخرین رتبه ی مجاز ۹۲

خدارو شکر

تبریک میگم میشه بگید نمره کل تون چند بود؟
(26 فروردین 1394 09:23 ب.ظ)cavalier نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بخدا اعصابم خیلی داغونه استعداد -۱۱ زده برا من.!!!!!!!!!
با کلیدای مسیح چک کردم ۵۰ به بالا میشدم. یعنی چی اه
برای منم همینطور شده متاسفانه، همه درصدام اون چیزی شده که محاسبه کردم بجز استعداد که تقریبا نصف شده
(26 فروردین 1394 09:43 ب.ظ)zahra_davoody نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم میشه بگید نمره کل تون چند بود؟

نمره کل شده 4975 .
(26 فروردین 1394 09:12 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۳۶ ، خوب نیست بدم نیست، خدارو شکر.

زبان ۲۷
استعداد ۳۹
تخصصی ۳۲

البته اوضام برا مصاحبه زیاد خوب نیست. توکل بخدا

تبریک میگم نمره کل تون چند شده؟

دوستان اگه میشه نمره کل تون رو هم بگید؟

(26 فروردین 1394 09:06 ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار

خیلی تبریک میگم نمره کل شما چند شده؟
ممنون
نمره کل من 6400
(26 فروردین 1394 09:06 ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار

تبریک میگم
ممکنه اجمالا به منابعی که خوندین اشاره کنید ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع