تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پایان نامه دانشگاه شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من به یک پایان نامه که توی کتابخونه دانشگاه شریف هست شدیدا نیاز دارم، خودم هم ساکن تهران نیستم کسی میدونه چطوری میتونم بهش دسترسی داشته باشم؟ یعنی فقط امکانش واسه دانشجوهای خودشون هست یا اینکه بقیه هم میتونن دسترسی داشته باشن؟چطوری؟
ممنون واقعا
چرا تو این سایته هیچکس جواب سوالارو نمیده !
(10 فروردین 1394 03:29 ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من به یک پایان نامه که توی کتابخونه دانشگاه شریف هست شدیدا نیاز دارم، خودم هم ساکن تهران نیستم کسی میدونه چطوری میتونم بهش دسترسی داشته باشم؟ یعنی فقط امکانش واسه دانشجوهای خودشون هست یا اینکه بقیه هم میتونن دسترسی داشته باشن؟چطوری؟

با کارت دانشجویی هر دانشگاهی می توونی دسترسی داشته باشی / منظور از دسترسی هم اینه که باید بیای کتابخونه دانشگاه طبقه چهارم بخش پایان نامه ها و اونجا فقط می توونی یا خود اصل پایان نامه بگیری یا با کامپیوترهای اونجا پایان نامه رو بخوونی / پایان نامه رو نمی زارن بیرون ببری یا عکس یا کپی بگیری و فقط می توونی بیشینی از روش بنویسی (البته به دانشجوهای شریف اجازه میدن ترمی 20 صفحه کپی بگیرن / از بیرون رو نمی دونم)
ممنون که جواب دادین ، من تهران اومدن برام امکان پذیر نیست ، خیلی هم واجبه که اون پایان نامه رو داشته باشم یه نفر رو هم فرستادم حتی از در ورودی هم اجازه نداده بودن که بره داخل. راه دیگه ای نیست؟ اینطوری نیست که فروشی باشه یا کسایی این کارو بکنن هزینشو بگیرن ؟
(28 فروردین 1394 01:28 ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون که جواب دادین ، من تهران اومدن برام امکان پذیر نیست ، خیلی هم واجبه که اون پایان نامه رو داشته باشم یه نفر رو هم فرستادم حتی از در ورودی هم اجازه نداده بودن که بره داخل. راه دیگه ای نیست؟ اینطوری نیست که فروشی باشه یا کسایی این کارو بکنن هزینشو بگیرن ؟

نه / فروشی که نیست / اما اگه کسی رو پیدا کنید شاید این کارو براتون بکنه
اجازه میدن بیان داخل / یعنی بگه میخوام برم بخش پایان نامه ها اجازه می دهند / هر روز خیلی ها میان برای همین کار

ولی پیشنهاد من به شما اینکه با نویسنده پایان نامه ایمیل بزنید و از اون طریق اقدام کنید / یا از طریق استاد راهنمای طرف اقدام کنید (البته این راه احتمالاً جواب نخواهد داد).
لینک مرجع