تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ریست پسورد ادمین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من پسورد ویندوز سرور رو توی vmکه dc هم هست یادم رفته با سی دی هم هر چی میکنم بوت نمیشه تا rapairبزنم ریست کنه راه غیراز سی دی هم هست ؟ اعصابم خورد شده ها Sad
سلام.

نسخه ویندوز سرورت چنده؟
Win server 2008 r2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با لینوکس بوتش کنید یا ویندوز live بعد میتونید فایل cmd رو تغییر نام بدیدبه cmd یا کیبورد مجازی یا ... ووقتی ازتون پسورد خواست
CTRL + U رو بزنید و تا به جای کیبورد مجازی یا برنامه ای که تعیین کردید cmd اجرا بشه و شما میتونید با دستور net user پسور رو عوض کنید
این روش روی تمامی نسخه های ویندوز جواب میده
خیلی ممنونم دوستان . البته من راه بدون dvd ویندوز میخاستم .. نرم افزار توی یکی از اون سایت ها هم واسه ایران ساپورت نمیکنه ..

حالا باید لینوکس رو هم تست کنم ببینم جواب میده ...
ببینید شما میتونید یه سیستم عامل زنده ، حالا ویندوز ، لینوکس یا... رو تو فلش کپی کنید و با فلش لود کنید و...
اگه یه چیزی هم میخوای اتوماتیک براتون انجام بده hiren ورژن 10 اگه اشتباه نکنم این قابلیت رو داشت
لینک مرجع