تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مقایسه ظرفیت های آی تی در سال 93 و 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  357205_93vs94.jpg]
تربیت مدرس فقط امنیت
شریفم ک شبانه نمیگیره
امیرکبیرم 5تا روزانه فقط
Dodgy
یهو کلن آی تی نگیرن دیگه آخه اینکارا چیه. هر دفعه یه بازی سر این رشته در میارن، یه بار گرایش حذف می کنن حالا هم که به قول خودشون به صورت نا محسوس(!!!) ظرفیتا رو کم می کنن وقت و انرژی ما هم به فنا میره و هیچکس عین خیالش نیست. متاسفم
(24 اردیبهشت 1394 02:35 ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط: [ -> ]یهو کلن آی تی نگیرن دیگه آخه اینکارا چیه. هر دفعه یه بازی سر این رشته در میارن، یه بار گرایش حذف می کنن حالا هم که به قول خودشون به صورت نا محسوس(!!!) ظرفیتا رو کم می کنن وقت و انرژی ما هم به فنا میره و هیچکس عین خیالش نیست. متاسفم

میبینی غیرانتفاعی چ خبره؟؟؟؟؟
مسخرسDodgy
(24 اردیبهشت 1394 02:37 ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 اردیبهشت 1394 02:35 ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط: [ -> ]یهو کلن آی تی نگیرن دیگه آخه اینکارا چیه. هر دفعه یه بازی سر این رشته در میارن، یه بار گرایش حذف می کنن حالا هم که به قول خودشون به صورت نا محسوس(!!!) ظرفیتا رو کم می کنن وقت و انرژی ما هم به فنا میره و هیچکس عین خیالش نیست. متاسفم

میبینی غیرانتفاعی چ خبره؟؟؟؟؟
مسخرسDodgy

آره واقعا" مشخصه که داریم به کجا میریم. موسسه های غیر انتفاعی به شکل قارچگونه زیاد میشن و کم کیفیتیشون غالب میشه از این طرف دانشگاههای سراسری ظرفیت رو پایین میارن
(24 اردیبهشت 1394 01:46 ق.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر:  357205_93vs94.jpg]

الان با این کاهش وحشتناک ظرفیت ها برای مثال جایی مثل قم که تا 300 گرفته پارسال از کجا بدونیم امسال تا چند میگیره؟
ببینید تربیت مدرس از گروه کامپیوتر گرایشای آی تی می گیره!
(24 اردیبهشت 1394 02:58 ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید تربیت مدرس از گروه کامپیوتر گرایشای آی تی می گیره!

ینی چی الاااااااااااان؟؟؟؟!!!!!ExclamationAngry
به نظرتون با رتبه ی 106 ایتی روزانه تهران چیزی میارم ؟؟ کلا ظرفیت روزانه ی تهران گرایش 1 برا ما پسرا 63 تاست
--
یه سوال دیگه به نظر شما چند درصد رتبه های 1 تا 50 شبکه که طبیعتا رتبه ی کمتر 100 ایتی هستند شبکه رو انتخاب میکنند ؟ حدودا
(24 اردیبهشت 1394 02:58 ق.ظ)missi90 نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید تربیت مدرس از گروه کامپیوتر گرایشای آی تی می گیره!
با 500 شبکه مجازی امیر کبیر میارم؟؟؟؟؟؟Huh

چطور میشه به این شرایط اعتراض کرد؟
من از کسایی بودم که فقط بخاطر گرایش سامانه های شبکه ای کنکور آی تی دادم و الان هم علوم و فنون کاهش ظرفیت داده هم اینکه تربیت مدرس همچین برخوردی کرده.
(24 اردیبهشت 1394 01:46 ق.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر:  357205_93vs94.jpg]
اعداد شمارو من نمیفهمم، با احتساب روزانه + شبانه تهران، چیزی که من میبینم افزایش ظرفیت تجارت به اندازه 15 نفر! و کاهش ظرفیت آی تی به اندازه 10 نفر، افزایش ظرفیت شبکه به اندازه 5 نفر و کاهش ظرفیت امنیت به اندازه 1 نفره.(دانشگاه های سراسری معتبر)
(26 اردیبهشت 1394 08:10 ب.ظ)oxtap نوشته شده توسط: [ -> ]

چطور میشه به این شرایط اعتراض کرد؟
من از کسایی بودم که فقط بخاطر گرایش سامانه های شبکه ای کنکور آی تی دادم و الان هم علوم و فنون کاهش ظرفیت داده هم اینکه تربیت مدرس همچین برخوردی کرده.

دوست عزیز سازمان سنجش این جوابیه رو داده:

با سلام
داوطلب گرامی: برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص با وزارت علوم تحقیقات و فناوری تماس حاصل فرمایید. تلفن: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الی ۱ ادرس: تهران - منطقه 2 - شهرک قدس (غرب) - فاز 2 - خ. هرمزان - نبش خیابان پیروزان جنوبی
در این خصوص دفتر گسترش شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تصمیم گیرنده است
با سپاس

شما هم تماس بگیرید شاید گشایشی شد Confused
دستشون درد نکنه واقعا !!! خدا رو شکر کنید یهو نیومدن بگن ایتی چیه !!!!!!!!! همه کشورای دنیا بیس تحقیقاتیشونو گذاشتن رو ایتی اونوقت مسئولین محترم ما دارن رفته رفته بر میچینن این رشته رو !!!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع