تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مطالعه متن اصلی پرسمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من تازه کتاب پرسمن رو به زبان اصلی از نمایشگاه کتاب گرفتم چون هم زبان خوبه و هم دوست داشتم متن اصلی رو بخونم تا بهتر یاد بگیرم و غنی باشم - میخواستم بدونم چطور خلاصه برداری داشته باشم و نکات مهم رو نکته برداری کنم ؟
ممنون
(27 اردیبهشت 1394 01:31 ب.ظ)Codd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من تازه کتاب پرسمن رو به زبان اصلی از نمایشگاه کتاب گرفتم چون هم زبان خوبه و هم دوست داشتم متن اصلی رو بخونم تا بهتر یاد بگیرم و غنی باشم - میخواستم بدونم چطور خلاصه برداری داشته باشم و نکات مهم رو نکته برداری کنم ؟
ممنون

اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه
(27 اردیبهشت 1394 01:57 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه
ممنون از توصیه ای که داشتید پس به نظر شما اول از روی یه متن فارسی بخونم بعدشم برم سراغ پرسمن - شما مجموعه اسلایدی سراغ ندارید تا یه نگاه هم به اونا بندازم ؟
(27 اردیبهشت 1394 02:29 ب.ظ)Codd نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1394 01:57 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه
ممنون از توصیه ای که داشتید پس به نظر شما اول از روی یه متن فارسی بخونم بعدشم برم سراغ پرسمن - شما مجموعه اسلایدی سراغ ندارید تا یه نگاه هم به اونا بندازم ؟

باید بری یه کتاب بخری اسلاید فایده داره Wink
لینک مرجع