تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مرتبه ی الگوریتم ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
الگوریتم های زیر به چه روش های حل میشه؟؟؟من روش جایگذاری رو بلد نیستم لطفا اگه میشه اینو هم برام توضیح بدین؟؟؟و اینکه سریعترین راه برای بدست اوردن الگوریتم های زیر چیه؟؟؟ من پوران چاپ قدیمشو دارم آیا فرقی با چاپ جدیدش داره؟؟توی این کتاب روش جایگذاری رو اصلا توضیح نداد و بقیه هم اصلا خب نگفته برای تسلط بهترین کتاب چیه؟؟؟

T(n)=T(n-1)+1/n
T(n)=T(n-2)+2logn
T(n)=3T(n/3+5)+n/2
T(n)=T(2n/3)+1
من چاپ 92 رو دارم و اتفاقا از اوون نظر کامله. برای تمرین کتاب خوبیه. اگه از الگوریتم [tex]Master[/tex] استفاده کنید (البته به شرطی که شرایط مسئله برقرار باشه) روش خوب و سریعیه. البته تموم مسائل رو نمیشه با این روش حل کرد.

اولین و دومین مورد از سوالتون با روش جایگذاری حل میشن(از روش [tex]Master[/tex] قابل حل نیستن). و دوتای آخری هم با هر دو روش جایگذاری و [tex]Master[/tex] قابل حل می باشن.
(18 خرداد 1394 09:26 ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]من چاپ ۹۲ رو دارم و اتفاقا از اوون نظر کامله. برای تمرین کتاب خوبیه. اگه از الگوریتم [tex]Master[/tex] استفاده کنید (البته به شرطی که شرایط مسئله برقرار باشه) روش خوب و سریعیه. البته تموم مسائل رو نمیشه با این روش حل کرد.

اولین و دومین مورد از سوالتون با روش جایگذاری حل میشن(از روش [tex]Master[/tex] قابل حل نیستن). و دوتای آخری هم با هر دو روش جایگذاری و [tex]Master[/tex] قابل حل می باشن.
مرسی بابت جوابتون ...مساله ی مربوط به Master رو اکثر مواقع(نه همیشه) درست حل میکنم فقط جایگذاری بلد نیستم تا یه جای میرم ولی نمیتونم اخرش حدس بزنم حیفم میاد بیخیال این روش حل کردن بشم چون ممکنه سوال کنکور با این روش حل بشه میشه خواهش کنم سوالات رو واسم حل کنید؟؟
بعضیاشوون رو با روش جایگذاری حل کردم و بعضیاشوون رو با روش اصلی:
(19 خرداد 1394 09:12 ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]بعضیاشوون رو با روش جایگذاری حل کردم و بعضیاشوون رو با روش اصلی:

ممنونم بابت جوابتون ...موفق باشید(ولی لینک مربوط به عکس اولی سمت راست باز نشد)
ارسال مجدد:
(19 خرداد 1394 04:42 ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]ارسال مجدد:
ممنونم درست شد
لینک مرجع