تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
باسلام دوستان
لطفا برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به‌نکات زیر توجه فرمایید:
- حتما تمامی فیلدها را با حروف فارسی پر کنید.
- مهلت نام‌نویسی تا روز سه‌شنبه ۷ مهرماه می‌باشد و پس از آن، این صفحه بسته خواهد شد.
- لطفا از هرگونه ارسال پیام خصوصی و ... در انجمن خودداری نمایید. به هیچ‌یک پاسخی داده نخواد شد. تمامی توضیحات در وب‌سایت پارسه آورده شده است.
- در صورت به حد نساب رسیدن، تخفیف اعمال‌شده در آزمون‌ها، ۳۰ درصد خواهد بود.
- اعمال تخفیف تنها برای داوطلبانی خواهد بود که قصد شرکت در هر ۸ آزمون را دارند.
(21 خرداد 1394 12:23 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
افرادی که علاقمند به ثبت نام گروهی در آزمون های آزمایشی پارسه هستند لطفا اعلام آمادگی کنند تا ببینیم چند نفر میشیم و باید چیکار بکنیم با تشکر
من هستمSmile
(21 خرداد 1394 12:23 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
افرادی که علاقمند به ثبت نام گروهی در آزمون های آزمایشی پارسه هستند لطفا اعلام آمادگی کنند تا ببینیم چند نفر میشیم و باید چیکار بکنیم با تشکر

رو منم حساب کنید ، منم هستم
سلام.
من نیز هستممممم. Smile
سلام
ثبت نام های گروهی معمولا از شهریور شروع میشن، برای همین ممکنه تعدادتون از الان کم باشه، ازمونا که از پاییز هستن، یکم دیگه صبر کنید تا شهریور که تعدادتون بیشتر بشه تا تخفیف بیشتری بگیرین
من هم هستم .
(21 خرداد 1394 02:11 ب.ظ)A V A نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ثبت نام های گروهی معمولا از شهریور شروع میشن، برای همین ممکنه تعدادتون از الان کم باشه، ازمونا که از پاییز هستن، یکم دیگه صبر کنید تا شهریور که تعدادتون بیشتر بشه تا تخفیف بیشتری بگیرین
سلام
ممنون هدف همینه که کل بچه ها جمع بشن وتعداد نفرات مشخص بشه
آِیا شما اطلاع دقیقی از میزان تخفیف دارید؟
(21 خرداد 1394 09:31 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]آِیا شما اطلاع دقیقی از میزان تخفیف دارید؟
پارسال سیستمشون یکم عجیب غریب شد
هزینه ثیت نام حضوری و اینترنتی متفاوت بود
برای همین دقیق یادم نمیاد خودمم توو نمایشگاه کتاب ثبت نام کرده بودم
ولی فکر میکنم حدود 30 درصد تخفیف خورد و بچه ها 300 تومن دادن
یکی از بجه ها که تهرانم باید باشه، باید مراحل اینکارو پیگیری کنه حضوری توو خود موسسه
Smileمنم هستم...
نمایندگی پارسه در شیراز به من گفت که قطعا واسه مانشتی ها تخفیف دارن و قرار شد با خودم تماس بگیرن و خدماتشونو اعلام کنند!
سلام منم هستم.
سلام بچه ها منم هستم میخوام شرکت کنم حالا این طرح هست چه بهتر پس منم هستم
منم هستم ولی هنوز خیلی زوده بذارید تا اول شهریور
سلام منم هستم دوستان
فعلا که10نفر اعلام آمادگی کردن
عجله ای هم در کار نیست فقط این تاپیک را زدم که کل بچه هایی که میخوان ثبت نام کنن عجله نکنن و هم با هم اینجا جمع بشیم تا هم تعداد نفرات بالا باشه و هم بتوانیم تخفیف خوبی بگیریم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع