تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کلاس گسسته دکتر اجلالی یا استاد یوسفی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کدام یک از این اساتید از پایه تدریس می کنن و واسه اونی که پایه ی ریاضی ضعیفی داره بهتره ؟
سپاس از راهنمایی دوستان
دکتر اجلالی رو با اساتید کنکوری مقایسه نکنین .. من اگر خودم میخواستم برم قطعا با دکتر اجلالی می رفتم
(30 خرداد 1394 04:56 ق.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر اجلالی رو با اساتید کنکوری مقایسه نکنین .. من اگر خودم میخواستم برم قطعا با دکتر اجلالی می رفتم
چرا؟ شما مگه کلاس گسسته‌ی ایشون رفتید؟
(30 خرداد 1394 06:27 ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 خرداد 1394 04:56 ق.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر اجلالی رو با اساتید کنکوری مقایسه نکنین .. من اگر خودم میخواستم برم قطعا با دکتر اجلالی می رفتم
چرا؟ شما مگه کلاس گسسته‌ی ایشون رفتید؟
نه شخصا نرفتم .. من با دکتر ظهیری کلاس داشتم که خیلی هم راضی بودم ولی تو گزینه های ایشون نبود
دلیل اینکه گفتم دکتر اجلالی به دلیل حرف بچه های نصیر که کلاس ایشون رو رفته بودن ( میگفتن هر حرف ایشون طلاست و غیره ) و گوش کردن به ویس کلاس ایشون هست
در تایید حرف خانم آفاق تست حل کردن وظیفه خود فرد هست ... رفع اشکال وظیفه استاد
به نظر من با اینکه دکتر اجلالی پایه ای تر میگه و آقای یوسفی تستی تر و حفظی تر ولی در کل فرق نمی کنه (درس گسسته ریاضیات است زیاد با مفاهیم درگیر نیست که بگیم کسی مفهومی درس میدهند) / هر دو استاد تو این درس خوب هستند / حتی کلاس رفتن با دکتر سیدجوادی پارسه یا ظهیری مدرسان هم فرقی نداره / مهم تر از اینکه کدوم کلاس رو بری اینه که خودت تمرین ها و تست های زیادی حل کنی / فرض کن با بهترین استاد کلاس رفتی و حتی اون بهترین استاد همه تست های کنکور رو به بهترین نحو حل کرد / تا وقتی که خودت نشینی تمرین و تست حل کنی و نتوونی با استفاده از دانش خودت به مهارت حل مسئله برسی فایده ای نداره (اینو از تجربه میگم) / این درس میطلبه که تمرین زیاد حل کنی (به ویژه اگه داوطلب رشته آی تی هستید) و پیشنهاد من اینه که یه کتاب مرجع (مثل گریمالدی یا روزن) رو اول بیشنی تمرین هاشو حل کنی تا به تسلط برسی و بعد سراغ حل تست و افزایش سرعت خودتون برید.
سلام
من کلاس گسسته دکتر اجلالی شرکت کردم. نحوه درس دادن خیلی خوب بود و مفهومی . بعد از پایان موضوع کلاس حل تست جداگانه برگزار میشد. در کل من خیلی راضی بودم
(31 خرداد 1394 12:09 ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط: [ -> ]تو مدرسان ریاضی مهندسی رو دکتر گیلک تدریس میکنند شاید امسال هم گسسته رو تدریس کنند اگر رفتین کلاس ایشون خواهید دید که ایشون بی نظیر هستند و بی رقیب و متفاوت با بقیه
بله کسایی که با ایشون ریاضی مهندسی داشتن خیلی تعریف میدادن
دوستانی که کلاس گسسته ی دکتر اجلالی رفتن. ایشون منیع درسشون چی بود از روی گریمالدی درس میدن؟
سلام
ایشون جلسه اول دو کتاب مرجع معرفی کردند که یکی گریمالدی بود .
(01 تير 1394 09:26 ق.ظ)iwes نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که کلاس گسسته ی دکتر اجلالی رفتن. ایشون منیع درسشون چی بود از روی گریمالدی درس میدن؟

ایشون به عنوان مرجع همان مراجع وزارت علوم رو معرفی می کنند (کتب گریمالدی و روزن) / ولی مطالبشون از کتب مختلف هست و بعضی سرفصل هاشون تو این کتاب ها به طور کامل گفته نشده
بسیار سپاس از همه ی دوستانی که راهنمایی فرمودند
ارزوی سلامتی و موفقیت برای همتون دارمSmile
لینک مرجع