تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا میشه درس کامپایلر رو حذف کرد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من کارشناسی کامپایلر رو پاس نکردم و چون وقت محدودی برای مطالعه دارم و شنیدم که درس سختی هست میخوام حذفش کنم. نظرتون چیه؟
ضمنا میخوام نرم افزار شرکت کنم. ممنون میشم جواب بدید.
(25 تير 1394 02:21 ق.ظ)MyDream نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من کارشناسی کامپایلر رو پاس نکردم و چون وقت محدودی برای مطالعه دارم و شنیدم که درس سختی هست میخوام حذفش کنم. نظرتون چیه؟
ضمنا میخوام نرم افزار شرکت کنم. ممنون میشم جواب بدید.

از الان خیلی زوده بخواین درسی رو حذف کنید
زمان خیلی زیادی هست هنوز
ولی از شدن آره میشه من خودم کامپایلر رو حذف کرده بودم. با الگوریتم و پایگاه جبرانش کردم
من که کلا نه زبان‌های برنامه‌سازی خوندم، نه کامپایلر، نه پایگاه داده!!! (من اصلا قصد کنکور نرم‌افزار دادن نداشتم!)
فقط نصف سوال‌های پایگاه داده رو زدم(چون قسمت Functional Dependencyها رو یادم نبود.)و الگوریتم. ولی رتبه‌م بد نشد. پس قابل حذفه کامپایلر! ولی خب کلی تا کنکور مونده!‌چرا حذف کنین از الان درسی رو؟!
اینکه حذف کنید یا نه من نمیدونم ولی کامپایلر حقیقتا یکی از شیرینترین درسهای نرم افزاره،و‌سوالهاش رو به راحتی میشه پاسخ داد. من هم از این درس بدم میومد و فکر میکردم خیلی سخته،ولی بعد از مطالعه برام بیشتر ثابت شد که آدم هر چیو که بلد نباشه به نظرش سخت میاد و ازش بدش میاد. بعیده کتاب آقای شاپوری رو بخونید و نظرتون دریاره این درس عوض نشه.
درس کامپایلر نسبت به دروس دیگه ی تخصصی سخت نیست. من خودم دو ترم پیش پاس کردم درسته کمی سخت بود اما در عین حال قابل فهم و شیرین بود. البته هنوز کنکوری نخوندم ولی نسبت به درس برنامه سازی که پر نکته و حجیم هست به نظرم آسون تره.
بچه ها خیلی ممنونم از نظراتتون خیلی استفاده کردم.
طبق گفته شما حتما کتاب شاپوری یا پیام نور رو میگیرم و میخونم.

(25 تير 1394 06:27 ق.ظ)azbycxx نوشته شده توسط: [ -> ]میشه ولی درسیه که سوالاش سوالای تکراری هستش که معمولا بیشتر سوالا از یکی دو مبحث مشخص هست.
دوست عزیز کدوم مباحث هستند که بیشتر ازشون سوال میاد؟
لینک مرجع