تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هزینه دانشگاه های مجازی آموزش محور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای همه دوستان می خواستم بدونم شهریه دانشگاه های مجازی آموزش محور در هر ترم حدودا چقدر تموم میشه و آیا مدرکش ارزش و اعتباری داره؟ من هوش مصنوعی صنعتی اصفهان آموزش محور قبول شدم و میخوام مطمئن ببینم ارزش دو سال درس خوندن و صرف هزینه داره یا نه؟

با تشکر Smile
دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره مجازی آموزش محور داره جواب بده..
من مجازی هوش فردوسی قبول شدم
قبول شده مجازی فردوسی تو مانشت داریم
اگه کسی کمک کنه و اطلاعاتی بده ممنون میشم
(10 شهریور 1394 11:09 ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره مجازی آموزش محور داره جواب بده..

شما با رتبه 1000 مجازی فردوسی آوردین، من با 2800 مجازی صنعتی اصفهان آوردم!! Tongue باید خیلی خوش شانس باشم.
دیروز زنگ زدم صنعتی اصفهان با امور شهریه صحبت کردم، گفتن هوش ترمی 3 میلیون برای ورودی های جدید.
کسی میدونه شهریه مجازی مالک اشتر چقدره؟
(11 شهریور 1394 12:46 ب.ظ)Samy نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 11:09 ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره مجازی آموزش محور داره جواب بده..

شما با رتبه 1000 مجازی فردوسی آوردین، من با 2800 مجازی صنعتی اصفهان آوردم!! Tongue باید خیلی خوش شانس باشم.
دیروز زنگ زدم صنعتی اصفهان با امور شهریه صحبت کردم، گفتن هوش ترمی 3 میلیون برای ورودی های جدید.
نه دوست من رتبه 1000 واسه سال 90 بود که هنوز تغییرش ندادم
امسال رتبم 2000 شد
رفتم سایت فردوسی زده بود شهریه ثابت ترمی 970 تومن
درساشم هر واحد 180 تومن
تقریبا هر ترمی 2500 درمیاد
(10 شهریور 1394 11:09 ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]نه دوست من رتبه ۱۰۰۰ واسه سال ۹۰ بود که هنوز تغییرش ندادم
امسال رتبم ۲۰۰۰ شد

ماشالله چه پشتکار و صبری، خدا به شما صبر ایوب داده!! Big Grin
(12 شهریور 1394 12:10 ق.ظ)Samy نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 11:09 ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]نه دوست من رتبه ۱۰۰۰ واسه سال ۹۰ بود که هنوز تغییرش ندادم
امسال رتبم ۲۰۰۰ شد

ماشالله چه پشتکار و صبری، خدا به شما صبر ایوب داده!! Big Grin
چه کنیم دیگه بعد 4 سال بالاخره جواب داد اون زمان فقط دوست داشتم دولتی روزانه قبول شم که نشد
ولی امسال خدارو شکر اینجوری شد
تصمیمتو گرفتی؟ میخوای صنعتی اصفهان بری یا نه؟
اونجا ثبت نام کی شروع میشه؟
فردوسی که ثبت نام اینترنتیش شرو شده
جدول شهریه برای دانشجویان صنعتی اصفهان (کارشناسی، ارشد، دکتری) (شبانه، آموزش محور، مجازی، پردیس)
مگه شهریه ثابت چقده که علی الحساب 3 میلیون میگیرن!؟

اینم هزینه مجازی ارشد امیرکبیر
.
.
.
.
جدول شهریه دانشجویان دوره آموزش الکترونیکی ورودی سال ۹۴

شهریه ثابت به ازای هر نیمسال:۱۲.۵۴۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس نظری: ۲.۶۴۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد پروژه: ۵.۵۴۴.۰۰۰ ریال

تبصره: تعرفه های فوق صرفاً مربوط به سال تحصیلی 95-94 بوده و در هر سال براساس مصوبات دانشگاه حداکثر تا 10% قابل افزایش خواهد بود و کلیه دانشجویان ورودی سال تحصیلی 95-94در سال های بعدی تحصیل موظف به پرداخت شهریه مطابق جدول مصوبه دانشگاه در همان سال می باشند.
(13 شهریور 1394 11:48 ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1394 02:18 ق.ظ)Samy نوشته شده توسط: [ -> ]
مگه شهریه ثابت چقده که علی الحساب ۳ میلیون میگیرن!؟

اینم هزینه مجازی ارشد امیرکبیر
.
.
.
.
جدول شهریه دانشجویان دوره آموزش الکترونیکی ورودی سال ۹۴

شهریه ثابت به ازای هر نیمسال:۱۲.۵۴۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس نظری: ۲.۶۴۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد پروژه: ۵.۵۴۴.۰۰۰ ریال

تبصره: تعرفه های فوق صرفاً مربوط به سال تحصیلی ۹۵-۹۴ بوده و در هر سال براساس مصوبات دانشگاه حداکثر تا ۱۰% قابل افزایش خواهد بود و کلیه دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۵-۹۴در سال های بعدی تحصیل موظف به پرداخت شهریه مطابق جدول مصوبه دانشگاه در همان سال می باشند.

صنعتی اصفهان یه مقدار از پلی تکنیک کمتره، برای پلی تکنیکی ها ترمی چیزی بین 3.350.000 تا 3.400.000 تموم میشه
اینجو که مشخصه کمترین شهریه رو فردوسی میگیره؟
ارزونتر از فردوسی هم هست؟
لینک مرجع