تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام جدید ازمون پارسه ایتی و مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها من توی گروه تلگرامم هستم هرکی میخاد پارسه شرکت کنه قطعی هم هست اسمشو بگه فعلا تا بعدا مشخصات وشماره تلفنشم بگیرم. فعلا اعلام کنید تا شنبه که با مسئول رئیس شعب پارسه صحبت نهایی رو کنم
باسلام دوستان
باتوجه به اتمام مهلت نام‌نویسی، فرم نام نویسی بسته شد.
به زودی اسامی افراد نام‌نویسی شده (حدود 60 نفر) منتشر خواهد شد و پس از آن در ادامه‌ی فهرست پیشین به پارسه ارسال خواهد شد.
اگر افرادی مایل نیستند نامشان به صورت عمومی منتشر شود لطفا تا پایان امروز 8 مهرماه به بنده پیام خصوصی ارسال نمایند.
باتشکر
منظورتون از مهندسی نرم افزار، همه گرایشهای مهندسی کامپیوتر هست؟!
(04 مهر 1394 10:35 ق.ظ)safir.com نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون از مهندسی نرم افزار، همه گرایشهای مهندسی کامپیوتر هست؟!
سلام
با استفاده از لینک بالا، می‌تونید در همه‌ی گرایش‌ها ثبت‌نام کنید. رشته و ... مهم نیست.
ما با یه لیست دیگه اسم و مشخصاتمونو دادیم قرار بود از پارسه تماس بگیرن نگرفتن
اینجا اسم نویسی کنیم؟
(04 مهر 1394 06:21 ب.ظ)atefeh93 نوشته شده توسط: [ -> ]ما با یه لیست دیگه اسم و مشخصاتمونو دادیم قرار بود از پارسه تماس بگیرن نگرفتن
اینجا اسم نویسی کنیم؟
اگر اسمتون داخل تاپیک زیر هست دیگه نیاز نیست، اگرنه مجددا اسم بنویسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دوستان.
پارسه کلاساش حضوری هست؟
امروز خانم باقری مسئول شعب پارسه فرمودن برای 30% تخفیف همینجا با گروه قبلی اسم نویسی کنین
سلام من نمیتونم تو اون سایتی که لینکشو گذاشتین ثبت نام کنم در قسمت من ربات نیستم با اینکه روی مربع کلیک می کنم ولی هر بار خطا میده چیکار کنم مشخصاتمو ایمیل بزنم ؟به چه ادرس ایمیلی؟
من میخوام شرکت کنم
تو تاپیک قبلیم نوشتم هستم ولی یادم رفت قبل از 7 ام ثبت نام کنم تو لینکه و از دستم رفت.
الان چیکار کنم ؟
سلام
من هم متمایل هستم در صورت امکان تو این ثبت نام گروهی باشم البته متاسفانه امروز تاپیک رو دیدم Sad((
آیا امکانش هست الان هم از تخفیف گروهی بهرمند بشم یا شنبه برم و انفرادی آزمون ها رو ثبت نام کنم
سلام به همه میشه اما من اولویتم بچه های شیرازه البته مابقی هم میتونن به خانم ansi لیستشونو بدن واسه 3
30تخفیف بچه های شیرازم اگر به حد نصاب 10نفربرسه 40درصد تخفیف
سلام
هنوز میشه از تخفیف استفاده کرد؟
میخوام ثبت نام کنم اگه میشه کسی راهنماییم کنه...
با تشکر
(05 آبان 1394 06:14 ب.ظ)mhgg نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
هنوز میشه از تخفیف استفاده کرد؟
میخوام ثبت نام کنم اگه میشه کسی راهنماییم کنه...
با تشکر

زنگ بزن پارسه بگو خانم سالاری بگو توام اسم نوشتی لینک گروه توی تلگرام هست برای تخفیف هنوز
(06 آبان 1394 03:53 ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط: [ -> ]زنگ بزن پارسه بگو خانم سالاری بگو توام اسم نوشتی لینک گروه توی تلگرام هست برای تخفیف هنوز
سلام
نیاز هست برای استفاده از تخفیف اسم بنده رو هم اضافه کنید یا اینکه تنها با خانم سالاری صحبت کنم کافیه؟
لینک مرجع