تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فوری ثبت نام ازمون ازمایشی ایتی و مهندسی نرم افزار پارسه با 40% تخفیف فقط شهر شیراز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من رفتم با نمایندگی پارسه صبح صحبت کردم و ازشون تخفیف خواستیم گفتن ۵۸۰ هزینه۸ مرحله ازمون ازمایشی هست اگر بشین ۱۰نفر ۴۰درصد تخفیف میدن خواهش میکنم ما الان ۵نفر شدیم من دوستام هر کی میتونه از استان فارس رشته ایتی و نرم افزار یا شبکه پارسه شهر شیراز شرکت کنه لطفا مشخصات و شماره تماسش رو برای من ارسال کنه با۴۰% تخفبف بشه ۳۴۸ تومن
از مسئولین و مدیران سایت مانشت هم خواهش میکنم همکاری کنن و یا میتونن پیام های خصوصی رو رصد کنن من بازاریاب نیستم بخدا.
فقط نخفیف میخام همین ۱هفته وقت داریم
سلام دوست عزیز .من یکی از شهرستان های استان فارسم من اسمم رو تو لیست بچه های سری اول تخفیف گروهی پارسه نوشتم امروز هم زنگ زدم دفتر تهران قرار نمایندمون یکی از بچه هاست و (ازشون هم تشکر میکنم بابت پیگیریشون) لیست رو بده .اگر تا دو سه روز اینده جوابی نیومد من مشخصاتمو بهتون میدم
(07 مهر 1394 07:16 ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز .من یکی از شهرستان های استان فارسم من اسمم رو تو لیست بچه های سری اول تخفیف گروهی پارسه نوشتم امروز هم زنگ زدم دفتر تهران قرار نمایندمون یکی از بچه هاست و (ازشون هم تشکر میکنم بابت پیگیریشون) لیست رو بده .اگر تا دو سه روز اینده جوابی نیومد من مشخصاتمو بهتون میدم

وقتی من 40 درد تخفیف گرفتم بیام با 30 درصدیا؟
ما الان شدیم 6نفر یه نفر هم بهم خصوصی پیام دادن 4نفر دیگه بشیم من از نمایندگی شیراز 40 تخفیف ر ومیگیرم شمام دوست دارین اسم وشمخصاتتونو بفرستین من 1شنبه سمیناری هست بتونم اونجا4 نفر پیدا کنم لیستو 2شنبه میبرم پارسه
هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟

Sent from my SM-G355H using Tapatalk
اگر تعداد بیشتر بشه بیشتر تخفیف نمیدن؟؟؟

(09 مهر 1394 04:54 ب.ظ)zhm نوشته شده توسط: [ -> ]اگر تعداد بیشتر بشه بیشتر تخفیف نمیدن؟؟؟

نه دیگه گفتن سقفش 40% هست بچه های مانشت هم نهابتش 30% هست اینم تخفیف نمایندگی شیرازه نه نماینده مرکزی پارسه ضمنا هرکی میخاد شیراز اسم بنویسه باید حتما شیراز امتحان بده اینو مدنظر قرار بدین

(09 مهر 1394 09:48 ق.ظ)zhm نوشته شده توسط: [ -> ]هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟

بله تا 15 مهر فرصت هست اخر هفته اینده من فقط منتظرم که یه سمینار برگزار بشه بعدش 6نفرمون تبدیل به 10 نفر بشه
سلام منم میخوام
منم هستم.شیرازم رشته آی تی
لینک مرجع