تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب موضوع در زمینه شبکه های بیسیم نسل آینده ( نسل پنجم )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
جهت انتخاب موضوع در زمینه شبکه های بیسیم نسل آینده ( نسل پنجم ) نیاز به راهنمایی و کمک دارم. لطفا اگر موضوعی در این زمینه دارید ارایه نمایید.
(06 آبان 1394 03:59 ب.ظ)iragoosh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
جهت انتخاب موضوع در زمینه شبکه های بیسیم نسل آینده ( نسل پنجم ) نیاز به راهنمایی و کمک دارم. لطفا اگر موضوعی در این زمینه دارید ارایه نمایید.

سلام
1- شبکه های cognitive
2- شبکه های d2d ِیا m2m
3- energy harvesting
4- شبکه های relay
.....
که همه از موضوعات داغ در شبکه های نسل پنجم (5G) هستند
سلام
[/quote]

سلام
۱- شبکه های cognitive
۲- شبکه های d2d ِیا m2m
۳- energy harvesting
۴- شبکه های relay
.....
که همه از موضوعات داغ در شبکه های نسل پنجم (۵G) هستند
[/quote]

ضمن تشکر از پاسخ شما. فکر کنم مواردی که اشاره کردید خیلی کلی میباشند. اگه لطف بفرمایید و موضوعات مدنظرتون را به طور جزییتر بیان کنید ممنون میشم. دوستی به من پیشنهاد بررسی مسیریابی در شبکه های امواج میلیمتری رو داده ولی نمیدونم مناسب باشه یانه. یا مثلا کار بر روی طیف هایی مورد استفاده در نسل پنجم. چنانچه بتونید به طور محدودتر و جزییتر راهنمایی کنید ممنون میشم.
این ها که گفتم هر کدوم خودش بحث های زیادی داره
شما اگر همین موضوعات رو که گفتم سرچ کنید مقالات زیادی رو پیدا میکنید که روی اینها کار کردند و از اونها می تونید ایده بگیرید.
مثلا در بحث d2d میشه روی تخصیص منابع برای اون کار کرد یا روی مباحث اقتصادی یا روی مدیریت تداخل یا روی کارای انرژی ....
که هرکدوم رو سرچ کنید کلی مقاله براش هست . برای دیگر موضوعات هم که گفتم به همین ترتیب.

اون چیزی که شما گفتید بیشتر مربوط به رشته برق هست که من پیشنهاد نمی کنم .
لینک مرجع