تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب جدید سیستم عامل مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان گل و مهندس
دوستانی که کتاب سیستم عامل مدرسان که آقای صالح راهپیما نوشته رو خوندن نظرشون رو درباره این کتاب اعلام کنین...
آیا ارزش خوندن داره یا همون سیستم عامل دکتر حقیقت کافی هست؟؟
هر دو رو با هم بخونم چطور؟؟
(12 آبان 1394 02:16 ب.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان گل و مهندس
دوستانی که کتاب سیستم عامل مدرسان که آقای صالح راهپیما نوشته رو خوندن نظرشون رو درباره این کتاب اعلام کنین...

والا من دو سه فصل اول از روی کتاب مدرسان خوندم اصلا نتونستم هیچ ارتباطی باهاش برقرار کنم، خیلی از زمانم می گذشت که فقط بفهمم جمله ها چی می گن و خیلی وقت ها اصلا مفهوم نویسنده رو متوجه نمی شدم. اما وقتی کتاب دکتر حقیقت رو خوندم زمین تا اسمون بین نگارش متن ها و محتوای کتاب ها با هم فرق داشت. یادمه اقای جهانی (اگه اشتباه نکنم فامیلشون رو) در بررسی منابع می گفتن مدرسان برای حل سوالات غیر کنکوری منبع خوبی برای سوال زیاد کردن بعد اینکه تسلطتون رو سیستم عامل زیاد شد هستش
سلام. اشکال کتاب دکتر حقیقت اینه که اصلا مثال تو متنش نداره و قدیمیه (89). اشکال کتاب مهندس راه پیما اینه که یه مقدار متن فارسی رو سنگین نوشته. به نظرم اگه وقت داری هر فصل رو یه بار سریع از کتاب پارسه بخون تا کلیت مطلب رو بفهمی بعدش مدرسان رو بخون تا زیر و بم مطلب رو بگیری. من که خودم کتاب مدرسان رو بیشتر می پسندم(نظر شخصی).
(12 آبان 1394 02:16 ب.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان گل و مهندس

سلام
من کتاب مدرسان رو اصلا نتونستم بفهمم، خیلی سخت توضیح داده و متنش سنگینه، ولی کتاب دکتر حقیقت باوجود حجم بالا ولی بسیار روان توضیح داده شده و خیلی باهاش به دردسر نمیفتید... اگه وقت کردید به نظرم اول پارسه ی دکتر حقیقت و بعد مدرسان
موفق باشید
ممنون از همگی
تصمیم گرفتم هم پارسه رو بخونم هم مدرسانSmile
(15 آبان 1394 12:52 ق.ظ)hamidreza71 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از همگی
تصمیم گرفتم هم پارسه رو بخونم هم مدرسانSmile

سلام
کار اشتباهی هست از دوکتاب درسنامه خوندن چون زمان زیاد نیست
کتاب پارسه رو "چندبار" همراه تستها بخون اگر سریع پیش نرفت با ویس ببرش جلو دیگه کتاب سریع ورق میخورهBig Grin
لینک مرجع