تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.
به مرور این پست آپدیت خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
میشه دوستانی هم که آزمونهای رشته آی تی رو شرکت کردن سوالات و پاسخنامه رو اینجا آپلود کنن؟
خیلی ممنون.
پس چرا دانلود نمیشهSadSadSad
(29 آبان 1394 05:33 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.

توی سوالات مدار منطقی من ۳تا سوال اشتباه دیدم.
سوال ۵۷: گزینه درست اشتباه اعلام شده و در دفترچه حل تشریحی جواب غلطی داده شده
سوال ۵۹: دو گزینه درست بین گزینه ها وجود دارد. پارسه گزینه ۴ را درست اعلام کرده. درحالی که گزینه ۱ هم درسته.
سوال ۶۰: گزینه صحیح بین گزینه ها نیست چرا که شکل در دفترچه سوال یکجوره و در دفترچه پاسخ جور دیگه ای. (گرچه تفاوت کمه ولی باعث شده جواب توی گزینه ها نباشه)

سوال 57 درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه 2 میشه
سوال 59 من گزینه 1 رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه 1و4 صحیح بودن
سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سوال 46 به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
طبق تعریف تاتولوژی کتاب پوران ، یک عبارت مرکب وقتی تاتولوژیه که به ازای همه مقادیر T باشه.
ولی تو پاسخ این سوال بررسی کرده دیده تو گزینه 4 طرف اول و دوم تاتولوژی نیستن پس نتیجه گرفته کل عبارت تاتولوژی نیست!!!
در صورتی که عبارت طرف دوم <--- طرف اول تاتولوژیه
دوستان کسی هست سوال 69 و 70 رو بتونه توضیح بده؟[/quote]

(30 آبان 1394 07:15 ب.ظ)alidata نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۴۶ به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
سلام. من هم فکر می کردم تاتولوژی نیست اما جدول رو بکشید، همه ی سطرها T میشه. همون گزینه ی 1 درسته
طبق تعریف تاتولوژی کتاب پوران ، یک عبارت مرکب وقتی تاتولوژیه که به ازای همه مقادیر T باشه.
ولی تو پاسخ این سوال بررسی کرده دیده تو گزینه ۴ طرف اول و دوم تاتولوژی نیستن پس نتیجه گرفته کل عبارت تاتولوژی نیست!!!
سوال ۷۰
فرایند اول نخ اول ۲ ثانیه(تموم شده)
فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه
فرایند میره تو صف دوباره منتظر دریافت سی پی یو میمونه(از فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه از اجراش مونده)
................................................................................​.................................
فرایند دوم نخ اول ۱ ثانیه اجرا و تموم
فرایند دوم نخ دوم ۱ ثانیه اجرا و سپس منتظر i/o میمونه
................................................................................​.................................
فرایند دوم نخ اول۳ ثانیه(چون هر فرایند از برش ۳ ثانیه استفاده میکنه بنابراین این فرایند دوباره میره تو صف)
دوباره فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه اجرا میشه و فرایند اول کلا تموم میشه
................................................................................​................................
فرایند دوم نخ دوم اجرا وتموم میشه(در لحظه 9 وارد و در لحظه 10 از حافظه خارج میشه
(30 آبان 1394 07:11 ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط: [ -> ]سوال 57 درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه 2 میشه
سوال 59 من گزینه 1 رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه 1و4 صحیح بودن
سوال 57 غلطه. چطور عدد 630 می تونه در مبنای 5 باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از 0 تا 4 را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر 1130 میشه نه 630.

(30 آبان 1394 07:13 ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.
میشه یه جای دیقه آپلود کنین دان نمیشه مرسی
(30 آبان 1394 05:30 ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط: [ -> ]میشه دوستانی هم که آزمونهای رشته آی تی رو شرکت کردن سوالات و پاسخنامه رو اینجا آپلود کنن؟
خیلی ممنون.
(30 آبان 1394 09:07 ب.ظ)elinazi نوشته شده توسط: [ -> ]میشه یه جای دیقه آپلود کنین دان نمیشه مرسی
ضمن تشکر از دوست عزیزمون Behzad TP که این تاپیک کاربردی رو راه اندازی کردن؛
آزمونای سنجش و پارسه، هم آی تی و هم کامپیوترو من اینور اونر جم کردم تو پرشین گیگ گذاشتم. چون عنوان این تاپیک فقط ۲۵ درصد اول بود و درمورد پارسه، دیگه با اجازه دوستان یه تاپیک دیگه باز کردم، این لینکش:

(30 آبان 1394 08:04 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 07:11 ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۹ من گزینه ۱ رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه ۱و۴ صحیح بودن
سوال ۵۷ غلطه. چطور عدد ۶۳۰ می تونه در مبنای ۵ باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از ۰ تا ۴ را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر ۱۱۳۰ میشه نه ۶۳۰/

(30 آبان 1394 07:13 ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.

داداش حق با شما هست در مبنای ۵ میشه۱۱۳۰ نه ۶۳۰
سلام من نمیتونم دانلود کنم میشه برام بفرستین؟
mkhoshbini@yahoo.com
ممنون میشم
(30 آبان 1394 07:15 ب.ظ)alidata نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۴۶ به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
ولی تو پاسخ این سوال بررسی کرده دیده تو گزینه ۴ طرف اول و دوم تاتولوژی نیستن پس نتیجه گرفته کل عبارت تاتولوژی نیست!!!
حرفتون درسته.
گزینه 3 جواب سواله.چون گزینه 3 تاتولوژی نیست

سلام بچه ها
من سوال ۶۹ مشترک رو حل کردم شد۷/۱
تو حل پارسه اومده از ورودی ها ۲تا کم کرده (شده ۰و ۲و۱۰) ولی تو رسم نمودارش فرایند سومی رو همون ۱۲گرفته.میخواسته عددهای خروجی روند در بیاد
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع