تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ادرس جدید sci-hub
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آدرس جدید به این url تغییر کرده است:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
درباره این وب سایت توضیح میدین باتشکر
(03 آذر 1394 12:20 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]درباره این وب سایت توضیح میدین باتشکر

وقتی نمی تونید از سایتی مقاله دانلود کنید آدرس چکیده اون رو از سایت اصلی کپی و در باکس همین سایت اونو جستجو کنید. اکثر مواقع میتونید اون مقاله رو به این طرق رایگان دانلود کرد. در واقع سایتی برای دانلود رایگان مقاله است
اگه اشتباه نکنم , اینم آدرس جدید لیبجن هست :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آدری دیگه سایتsci :

اینم یه لینکه دیگست
آدرس های جدیدی که از سایت sci-hub دادید هیچکدومش درست نیست
(20 آذر 1396 12:11 ب.ظ)h.m-azni نوشته شده توسط: [ -> ]آدرس های جدیدی که از سایت sci-hub دادید هیچکدومش درست نیست

تا همین هفته قبل sci-hub.bz کار میکرد. اینم دیگه از کار افتاد

reticent

این لینک:

مرسی واقعا
داشتم دیوونه میشدم

reticent

(20 آذر 1396 09:59 ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی واقعا
داشتم دیوونه میشدم

خواهش می‌کنم.
خدا نکنه.
موفق باشید. Smile
(20 آذر 1396 12:11 ب.ظ)h.m-azni نوشته شده توسط: [ -> ]آدرس های جدیدی که از سایت sci-hub دادید هیچکدومش درست نیست
تاریخ اون پست‌ها مال یه قرن پیش هست. گوگل sci-hub بنویسید لینک‌هاش رو میاره مثل

یا توو ویکی‌پدیا حتی تاریخچه‌ی لینک‌هاش رو هم می‌نویسه که اول کدوم بود بعد چی شد و الان چیا هست
من از این آدرس استفاده کردم ولی اینم فیلتره
(22 آذر 1396 09:53 ق.ظ)fatemeh27 نوشته شده توسط: [ -> ]من از این آدرس استفاده کردم ولی اینم فیلتره

بین اینا میچرخه. در حال حاضر دوباره همین فعاله
از بات تلگرامش استفاده کنید خیلی خوبه.
@scihubot
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع