تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تغییر از شیوه پژوهشی به آموزش محور در ارشد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
ببخشید من الان روزانه پژوهش محور قبول شدم و طبق آخرین قوانینی که تا الان تصویب شده آیا باید برای تغییر به شیوه آموزش محور شدن هزینه پرداخت کنم؟؟
چون تا الانم نه درسی رو افتادم ونه ترم اضافه ای قرار هست بیام.
و فقط باید الان که ترم ۴ هستم بجای ۶ واحد پایان نامه ۶ واحد درسی بردارم.
ولی دانشگاه گفته باید برای این تغییر شیوه از پژوهش محور به آموزش محور هزینه پرداخت کرد!!!!
آیا این قانون صحیح است؟
و کسی اطلاعی داره که چط.ر میشه این موضوع رو پیگیری کرد

با تشکر
اصلا چرا میخواین اینکار روکنین؟
هزینه گرفتن یکم عجیبه,برین دستورالعمل ارشد رو در سایت دانشگاهتون بخونین
اونجا همه چی از ثبت نام تا بقیه چیزا توضیح داده شده.
(08 بهمن 1394 01:41 ق.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا چرا میخواین اینکار روکنین؟

به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومده مجبورم این کارو کنم. و الان کسی تو دانشگاه جواب واضحی به من نمیده!!! از دانشجو های سالهای قبل ندیدم کسی بابت این کار هزینه بده. والان من نمیدونم چرا دارن این حرفو میزنن و میگن تا شهریه پرداخت نشه حق برداشتن این 6 واحد باقی مانده رو ندارم Sad((
و اصلا نمیدونم چیکار باید کنم و کلی استرس گرفتم HuhHuh
(08 بهمن 1394 01:46 ق.ظ)royayebahar نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 بهمن 1394 01:41 ق.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا چرا میخواین اینکار روکنین؟

به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومده مجبورم این کارو کنم. و الان کسی تو دانشگاه جواب واضحی به من نمیده!!! از دانشجو های سالهای قبل ندیدم کسی بابت این کار هزینه بده. والان من نمیدونم چرا دارن این حرفو میزنن و میگن تا شهریه پرداخت نشه حق برداشتن این 6 واحد باقی مانده رو ندارم Sad((
و اصلا نمیدونم چیکار باید کنم و کلی استرس گرفتم HuhHuh

این مسائل همه باید در نظام نامه اموزشی دانشگاه شما موجود باشه و روی سایت دانشگاه قابل دانلود!
نمی دونم مشکلتون چیه اما با این کار دارین ارشدتون رو خراب می کنین...البته اگه میخواین ادامه بدین...
توصیه اکید من هم این است که چنین کاری را نکنید ولی من دو تا سایت رو با search در گوگل دیدم در یکی اش چنین چیزی رو نگفته بود (انگار برای دانشگاه قم است) در یکی دیگه اش (شیمی صنعتی اصفهان) گفته بود این کار رو کند شبانه حساب می شود و هم مدرکش برای شبانه است هم باید پول آن درس رو بدهد. اگر می خواهید قانون دقیقش را بدانید بهتر است از وزارت علوم بپرسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرم بهتره آن مشکلت رو حل کنی تا آموزش محور بشی.
خیلی ممنون از پاسخ هایی که دادید
لینک مرجع