تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمک در زمینه داده کاوی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
موضوع پروژه برای درس داده کاوی می خواستم لطفا کمک کنید.
سلام دوستان
من برای درس datamining باید پروژه و سمینار ارایه بدهم ،همچنین درس سمینار و تز ارشدم هم باید dataminig باشه ، از دوستانی که در زمینه داده کاوی کار میکنن راهنمایی میخوام که بهتره کلا تو چه سمتی از datamining وارد بشم ،خیلی ممنون میشم اگه پیشنهاد بهم بدین.
برای ارایه پروژه درس به دنبال یه موضوعی هستم که بتونم پایان نامه ام هم در همون راستا ادامه بدم(البته برای ارایه خود درس پروژه سنگینی نباشه) و همین طور سمینارهایی که باید ارایه بدم
سلام دوست عزیز
اول باید داده بگیری بعد داده کاوی رو بهش فکر کنی
ببین تو چه زمینه ای میتونی داده جور کنی تو همون زمینه کار کن
الان من چند ماهه دنبال داده بانکی هستم و هنوز هیچی
اصل پروژه داده کاوی رو گرفتن داده است
(06 اسفند 1394 02:31 ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز این لینک گروه داده کاوی هست که اکثرا دانشجویان دکتر سجودی و پروفسور منهاج هستند. امیدوارم کمکی کنه به شما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[Forwarded from سید هادی قاسمی]
لیست بزرگی از دیتاست های عمومی:

لیست بزرگی از منابع، نرم افزارها و فریمورک های بیگ دیتا

لیستی از پروژه های مرتبط با بیگ دیتا

لیست بزرگی از نرم افزارها و منابع مرتبط با یادگیری ماشینی

و لیست بزرگی از لیستهای مشابه لیستهای فوق

ممنون از راهنماییتون
لینک مرجع