تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه و ویس معماری استاد اجلالی سال 90
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چند روز پیش قول این جزوه رو داده بودم.
فقط فکر کردم بخاطر کمی سبک شدن فایل و چند مگابایت کم حجم شدن خوب نیست کیفیت اسکن رو پائین بیارم، برای همین با کیفیت بالا فایل PDF حدود ۱۶ مگابایت شد که امیدوارم مفید باشه.

فایل رو می تونید از »»»»
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
«««« دریافت کنید.

ضمنا برای دانلود راحت‌تر دوستانی که سرعت پائین‌تر دارند فایل رو پنج تکه کردم که می تونید از لینک های زیر دریافت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----------------------------------------------------------------------------
علی آقا زحمت کشیدند و لینک کمکی از سرور مدیافایر رو دادند که این زیر قرار میدم:

پسورد فایل:www.manesht.ir
-----------------------------------------------------------------------------

توجه کنید که این جزوه برای کلاس جاری استاد هست که تا زمان درج این پست تا جلسه نهم برگزار شده که بطور کامل در فایل هست، انشااله بعد از تکمیل جزوه، این فایل هم بروز می کنم.

پس نوشت:
که خانم euruse زحمت اش رو کشیدند.

برای دانلود ویس مطابق با این جزوه به
رجوع شود.

باید روی سیستم برنامه WinRar رو نصب داشته باشید و هر پنج فایل کنار هم قرار بگیره و فایل اول رو Extract کنید.
اینکارو کردید؟
دوباره سلام
دوستانی که جزوه رو خوندن متوجه شدند که دو جلسه آخرش نیست، دلیل اش هم این بود که زمان درج این پست هنوز این جلسات تشکیل نشده بود Big Grin
امروز فرصت کردم دوجلسه آخر رو براتون آپلود کنم تا جزوه تکمیل بشه، می تونید از
دریافت کنید.
لطفا اگر کسی سرعت اینترنت خوبی داره این دو فایل رو ادغام کنه، متاسفانه من سرعت محدودی دارم و برام مشکله اینکار.
امید دارم این جزوه بتونه به افرادی که دسترسی به کلاس ندارند، کمک کنه.
پیروز باشید.
(10 مهر 1390 11:48 ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]سرعت اینترنت من ۲۵۶ هست.خوبه برای آپلود؟ نمیدونم چطور ادغام کنم.خود winrar این کار رو انجام میده؟ یا اینکه باید توی acrobat انجام داد؟

باسلام
باید با Adobe Acrobat Pro این کار را انجام داد.

من فایل‌ها را ادغام و آپلود کردم.
(23 آبان 1390 11:37 ب.ظ)mslord1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
هاتف جان جزوه دکتر کارگهی رو اگه دارین ممنون میشم زحمت آپلود و لینکشو بکشین.
بازم ممنونم
سلام
بچه‌ها اینجا تاپیک معماری یه‌ها Big Grin
متاسفانه به دلیل مشغله زیادم نمی تونم در این مورد قول بدم، شاید اصلا نرسم اینکارو کنم.
معذرت می خوام.

البته
ویس نظریه دکتر کارگهی هست،
هم تقریبا همه چی پیدا می کنید، علاوه بر اینها
هم احتمالا موارد مورد نیاز شما رو داشته باشه، امیدورام که این لینک‌ها کمکتون کنه.
(13 تير 1391 12:44 ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط: [ -> ]سلام هاتف جان چرا این لینکی که دادی اصلا باز نمیشه(لینک صدای کلاس اجلالی)
احتمالا جابه جا شده، من لینک رو اصلاح کردم، دوباره روش کلیک کنید.
(10 مهر 1390 10:19 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]دوباره سلام
دوستانی که جزوه رو خوندن متوجه شدند که دو جلسه آخرش نیست، دلیل اش هم این بود که زمان درج این پست هنوز این جلسات تشکیل نشده بود Big Grin
امروز فرصت کردم دوجلسه آخر رو براتون آپلود کنم تا جزوه تکمیل بشه، می تونید از
دریافت کنید.
لطفا اگر کسی سرعت اینترنت خوبی داره این دو فایل رو ادغام کنه، متاسفانه من سرعت محدودی دارم و برام مشکله اینکار.
امید دارم این جزوه بتونه به افرادی که دسترسی به کلاس ندارند، کمک کنه.
پیروز باشید.

باسلام و تشکر از لطفتون،من تا جلسه 9 رو تونستم جزوشو دانلود کنم ولی 2 جلسه آخرش هر کاری کردم لینک باز نمیشه،لطفا راهنمایی کنید.
(18 شهریور 1391 01:32 ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام و تشکر از لطفتون،من تا جلسه 9 رو تونستم جزوشو دانلود کنم ولی 2 جلسه آخرش هر کاری کردم لینک باز نمیشه،لطفا راهنمایی کنید.
سلام
اول معذرت می خوام بابت تاخیر توی جواب دادن، من الان این تاپیک رو اتفاقی دیدم.
من چک کردم مشکلی نیس، شاید اون موقع که شما قصد دانلود داشتید موقتا سرور مشکل پیدا کرده بوده، دوباره امتحان کنید.
مرسی بابات این جزوه و صداها
جزوه با صدا ها دانلود کنیم باهم تطابق داره؟
جزوه امسالشو ندارید؟
(05 آبان 1391 01:51 ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی بابات این جزوه و صداها
جزوه با صدا ها دانلود کنیم باهم تطابق داره؟
بله کاملا.
(05 آبان 1391 02:05 ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه امسالشو ندارید؟
خیر.
به نام خدا
به خاطر جزوه و ویسی که قرار دادید بسیار تشکر می کنم
دعا می کنم که ان شاا.. جای خوبی قبول شوید
سلام دوستان من بارها دانلود کردم و در هیچ موردی موفق نشدم
چه باید کنم؟
میشه ادرس میلم را بذارم برای ایمیل کنید؟
ممنون میشم
(24 بهمن 1391 11:54 ق.ظ)derang نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من بارها دانلود کردم و در هیچ موردی موفق نشدم
چه باید کنم؟
میشه ادرس میلم را بذارم برای ایمیل کنید؟
ممنون میشم
دقیقا مشکل کجاست؟ جزوه یا صدا؟
من لینک ها رو چک کردم، ایرادی ندارند.
شما که فارغ التحصیل ارشد هستید، فکر نمی کنم این جزوه ی آماتوری بدردتون بخوره!
لینک مرجع