تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معرفی کتاب تئوری بازی در زمینه هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه pdf هست (ai techniques for game programming)ولی هر چی تو نت میگردم نمیتونم دانلودش کنم ،البته اگه منبع فارسی داشتید خیلی کمک بزرگی بهم کردید. متاسفانه اکثر مقالات تئوری بازی ها در زمینه اقتصاد و فلسفه و ... هستن.
(03 اردیبهشت 1395 04:32 ب.ظ)نجمه نوشته شده توسط: [ -> ]یه pdf هست (ai techniques for game programming)ولی هر چی تو نت میگردم نمیتونم دانلودش کنم ،البته اگه منبع فارسی داشتید خیلی کمک بزرگی بهم کردید. متاسفانه اکثر مقالات تئوری بازی ها در زمینه اقتصاد و فلسفه و ... هستن.

لینک دانلودش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
متاسفانه این کتاب داره کاربرد هوش مصنوعی رو در برنامه نویسی بازی بررسی میکنه.من برعکس دنبال کاربرد تئوری بازی ها در هوش مصنوعی هستم مثلا کاربرد تئوری بازی در دسته بندی و یا شبکه و ..
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
من یه مقدار کار کردم رو این موضوع اگه کسی بخواد حاضرم باهاش همکاری کنم.
(03 اردیبهشت 1395 09:13 ب.ظ)نجمه نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه این کتاب داره کاربرد هوش مصنوعی رو در برنامه نویسی بازی بررسی میکنه.من برعکس دنبال کاربرد تئوری بازی ها در هوش مصنوعی هستم مثلا کاربرد تئوری بازی در دسته بندی و یا شبکه و ..
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
من یه مقدار کار کردم رو این موضوع اگه کسی بخواد حاضرم باهاش همکاری کنم.

خب عنوان کتاب داره دقیقا می‌گه Game programming در حالی که شما باید دنبال Game Theory باشید!
من یک کتاب می‌شناسم در زمینه‌ی کاربرد گیم تئوری در امنیت شبکه.اینم لینک دانلودش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
همانطور که خانم Mahsash گفتن شما باید دنبال Game Theory باشید. کتاب و فیلم هم زیاد هست. دانشگاه شریف هم یه فیلم داره. ضمنا تئوری بازی اصلش مربوط به رشته اقتصاد هست که تو حوزه کامپیوتر خصوصا مسائل multi agent کاربرد داره. سایت
هم چندین فیلم آموزشی رایگان با زیرنویس انگلیسی داره.
تشکر از پاسخ دوستان،
فیلم دانشگاه شریف راجع به قتصاد و مفاهیم کلی تعادل نش هستش، لطفا اگه دوستان کتاب میشناسن اسمش رو بزارن تا بتونیم پیداش کنیم.
دوستان لطفا کمکتون رو از ما دریغ نکنید.من منتظر پاسختون هستم.
لینک مرجع