تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمپ های آموزشی موسسه سایبرتک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میخاستم بدونم کسی اینجا هست که کمپ های تابستونی سایبرتک رو شرکت کرده باشه؟
من ساکن تهران نیستم و تنها موسسه معتبر اینجا یک موسسه وابسته به مجتمع فنی تهرانه که دوره های شبکه رو ارئه میده.
نظرتون چیه؟ من تعریف سایبرتک رو خیلی شنیدم. بین شرکت تو کلاسهای تابستونی سایبرتک و این موسسه وابسته به محتمع فنی کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
(23 اردیبهشت 1395 10:59 ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من ساکن تهران نیستم و تنها موسسه معتبر اینجا یک موسسه وابسته به مجتمع فنی تهرانه که دوره های شبکه رو ارئه میده.
نظرتون چیه؟ من تعریف سایبرتک رو خیلی شنیدم. بین شرکت تو کلاسهای تابستونی سایبرتک و این موسسه وابسته به محتمع فنی کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

سلام دوست من ببین من خودم هر چی مدرکه از همین سایبرتک گرفتم خصوصی یه پیام بده برات توضیح بدم از سیسکو تا میکروتیکشو کندو بودم
(24 اردیبهشت 1395 12:54 ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام دوست من ببین من خودم هر چی مدرکه از همین سایبرتک گرفتم خصوصی یه پیام بده برات توضیح بدم از سیسکو تا میکروتیکشو کندو بودم

چه جالب

حالا نمیشه تو سایت واسه همه بگی؟

اینجوری اگر مفید/بد/.. باشه بقیه کاربران و مهمانان سایت هم نظر یکی که مدارک اونجارو داره بدونن...

ممنون
(24 اردیبهشت 1395 12:58 ق.ظ)jazana نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 اردیبهشت 1395 12:54 ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط: [ -> ]

چه جالب

حالا نمیشه تو سایت واسه همه بگی؟

اینجوری اگر مفید/بد/.. باشه بقیه کاربران و مهمانان سایت هم نظر یکی که مدارک اونجارو داره بدونن...

ممنون
خیلی از دوستان مانشتی نسبت به من شناخت دارن ! و دوست هم ندارم هیچ وقت اطلاعاتی درباره یه موسسه ای بدم چون می ترسم اینطوری مدیون اون شرکت بشم اگه نادرست توصیف کنم ولی در حالت کلی باید به موارد زیر اشاره کنم !
گرفتن مدرک شبکه ملاک نیست یاد گرفتن مطلب ملاک هستش .
دنبال موسسه و اسم موسسه نباش که سایبرتک خوبه مجتمع فنی خوبه یا کهکشان و یا .... دنبال استاد اون کلاس باش ببین کیه
روحیه خودتو با اون دوره شبکه بسنج ببین با کدوم یک از دوره ها حال می گنی ! دوره گرافیکی باشه یا می تونه چیزی شبیه به cmd ویندوز باشه
قبل از همه ی اینا برای چی می خوای بری دوره شبکه ؟؟؟ که کار پیدا کنی ؟؟ یا علاقه داری ؟ چرا اصلا دوره شبکه چرا نمی ری دوره پایگاه داده ؟ چرا نمی ری دوره دوربین مدار بسته !؟
یه سوال تا حالا به این فکر کردی که این دوره ها قیمتش چقدره ؟ آیا برات مهم نیست این شهریه رو بدی ؟؟
و سوالات دیگر که قبل از رفتن به دوره ای باید برای اینا برای خودت جواب داشته باشی داری آیا ؟؟؟
لینک مرجع