تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آموزش تصویری سیستم عامل به صورت رایگان؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و احترام

سلام عزیزان من سال 91 فاغ التحصیل شدم و بنا به دلایلی تازه امسال میخوام برای کنکور ارشد بخونم ...بسیاری از درس ها فراموشم شده ولی یه دور مطالب گفته بشه یادم میاد...لازم به ذکر هست دانشگاه آزاد تهران مرکز مهندسی نرم افزار خوندم کارشناسیم رو درسمم بد نبوده ولی نیاز دارم برای کنکور دروس رو خوب بلد باشم ...

میخواستم ببینم درس سیستم عامل جایی یا کسی داره آموزش تصویری بصورت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
؟

خواهش میکنم کمکم کنید...Undecided
تو تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گفته شده که درس سیستم عامل و چند درس دیگه تو سایت دانشگاه فردوسی قرار گرفته.

مثل اینکه برای جلسات دوم به بعد نیاز به یوزرنیم پسورد هست.

من سعی می کنم ویدئو هاش رو دانلود کنم بعد یک جایی آپلود کنم.

اگر درس دیگه ای از سایت فردوسی خواستی بگو شاید تونستم اونارم دانلود کنم.(بهتره یکبار همه اونایی که نیازه بزنم و تمام)

شایدم نشد....

خیلی پر رو هستن، با بیت المال و پول مردم مفت مفت درس خوندن و حقوق گرفتن، حالا واسه انتشار ویدئو کلاسا افاده میان.
گذاشتمش اینجا:‌https://manesht.ir/forum/thread-34192.html

واسه تست یک جلسه رو دانلود کن که خراب مراب نباشن.(تست نکردم)
یک دنیا تشکر از لطفتون

درس کامپایلر و معماری کامپیوترم اگر تونستین ممنون میشم...
(31 اردیبهشت 1395 11:52 ق.ظ)negin2326 نوشته شده توسط: [ -> ]درس کامپایلر و معماری کامپیوترم اگر تونستین ممنون میشم...

تو دانشگاه فردوسی این دو تا درس رو نمی بینم.Idea

اگر باشه لینکش رو بده ولی من پیدا نکردم...
(31 اردیبهشت 1395 11:52 ق.ظ)negin2326 نوشته شده توسط: [ -> ]درس کامپایلر و معماری کامپیوترم اگر تونستین ممنون میشم...

درس معماری تو سایت مکتب خونه هست که دکتر گودرزی تدریس می کنند
از اینجا دانلود کنید

لینک مرجع