تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارت گواهینامه پایان دوره آموزش بسیج
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
من توی حوزه شهرمون پرونده بسیجی ندارم.
اما بسیج دانش آموزی فعالیت داشتم.بخصوص ما که درس آمادگی دفاعی رو هم راهنمایی و هم دبیرستان پاس کردیم.
حالا میخوام پرونده ام رو انتقال بدم حوزه شهرمون.
برای همین توی مراحل اداری یه گواهی بهم دادن گفتن که اون رو همراه با پرونده ام ببرم حوزه
کسی میدونه مزایای این گواهی چیه؟ میتونم باش کسری بگیرم؟ اصلا این گواهی چقد ارزش داره؟
تصویر گواهی رو براتون پیوست کردم.لطفا هر کس در هر حدی که اطلاع داره کمک کنه.

[attachment=19968]
(03 خرداد 1395 12:19 ب.ظ)sorkheh20 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
اما بسیج دانش آموزی فعالیت داشتم.بخصوص ما که درس آمادگی دفاعی رو هم راهنمایی و هم دبیرستان پاس کردیم.
برای همین توی مراحل اداری یه گواهی بهم دادن گفتن که اون رو همراه با پرونده ام ببرم حوزه
کسی میدونه مزایای این گواهی چیه؟ میتونم باش کسری بگیرم؟ اصلا این گواهی چقد ارزش داره؟
شمامعادل آموزش مقدماتی روگرفتین.اما برای کسری خدمت و یا کفایتی باید دوره آموزشی تکمیلی رو که 45 روز هست بگذرونید هست
شما پله اول رو برداشتین اما میگم مهم اینه که دوره تکمیلی رو بگذرونیدSmileSmileSmile
(03 خرداد 1395 12:19 ب.ظ)sorkheh20 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.

بخای کارت فعال بگیری از بسیج
یا باید میدون تیر بری
یا آمادگی دفاعی رو تو مدرسه گذرانده باشی
شما الان تو ازمون های استخدامی وزارت نفت بانک ها و موسسات مالی اعتباری مهر تو اولویت 1 استخدامی قرار گرفتین
تبریک می گم موفقیت بزرگ رو در پناه خداوند بزرگ باشین
لینک مرجع