تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خوابگاه خودگردان دخترانه تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها.سوالی داشتم.من احتمالا خوابگاهی بشم.یه سوال داشتم.دخترایی که خودتون یا دوستاتون تهران تحصیل میکنین.منظورم با غیر روزانه ها هستش که خوابگاهی غیر خوده دانشگاه میرن.کجاها خوبه؟میشه راهنمایی کنین؟به اطلاعات این سایتها که اعتمادی نیست Dodgy
(09 تير 1395 05:31 ب.ظ)zorro نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها.سوالی داشتم.من احتمالا خوابگاهی بشم.یه سوال داشتم.دخترایی که خودتون یا دوستاتون تهران تحصیل میکنین.منظورم با غیر روزانه ها هستش که خوابگاهی غیر خوده دانشگاه میرن.کجاها خوبه؟میشه راهنمایی کنین؟به اطلاعات این سایتها که اعتمادی نیست Dodgy

سلام بستگی داره کجا قبول بشین دولتی ها اکثرشون بعد 2 3 هفته خوابگاه میدن به همه دخترا شبانه و روزانه اما خوابگاهای خودگردانم باید نزدیک دانشگاهت پیدا کنی و خودت سر بزنی ببینی کدوم بهتره محیطش و هم اتاقیات و....
(09 تير 1395 05:31 ب.ظ)zorro نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها.سوالی داشتم.من احتمالا خوابگاهی بشم.یه سوال داشتم.دخترایی که خودتون یا دوستاتون تهران تحصیل میکنین.منظورم با غیر روزانه ها هستش که خوابگاهی غیر خوده دانشگاه میرن.کجاها خوبه؟میشه راهنمایی کنین؟به اطلاعات این سایتها که اعتمادی نیست Dodgy

سلام
به شبانه ها که خوابگاه میدن فقط یکم با ناز و دیرتر
معمولا خوابگاه خودگردان بعضی یونی ها هم معرفی میکنن
هم میتونید برین از بچه های خوابگاه همون یونی بپرسید بهتون معرفی کنن که نزدیک باشه
یا خودتون سرچ کنید اطراف یونی خودگردان چیا داره ی سر بزنین ببینین وضعشون چجوریاست...تا خودتون نرین از نزدیک نیبینید نمیشه اعتماد کینن به حرف کسی
موفق باشی

سلام
منظورتون از غیر روزانه شبانه ها هست یا پردیس؟؟؟
دختر خاله من شبانه دانشگاه تهران قبول شده بود خوابگاه بهش دادن اما خیلی اذیتش کردن کلا غیر روزانه که باشی با ناز بهت خوابگاه میدن.
البته پردیس بحثش فرق میکنه...
لینک مرجع