تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمک درباره کلاس کنکور ارشد در تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من واقعا کیج شدم ! من دنبال یک کلاس کنکور خوب و مطمئن میگردم که از حالا شروع و تا نزدیکای کنکور 96 ادامه داشته باشه و اساتید خوبی هم داشته باشه از لحاظ قیمتی هم مناسب باشه
یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟
(29 مرداد 1395 12:00 ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟

میتونید با یک جستجوی ساده در گوگل به موسسه دلخواهتون چه از نظر استاد و هزینه، دسترسی پیدا کنید
موفق باشید
(29 مرداد 1395 12:00 ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟

به نظرم یکم تو پست های قدیم سرچ کنید زودتر نتیجه می گیرید. حداقل ایده می گیرید که چه موسساتی هستند و یا چه استادهایی. و خودتون می تونید پی اش رو بگیرید برای تاریخ و اینا. کسی نمی تونه بیاد اینجا برای شما استادها رو تک به تک بنویسه.
در کل مهم استاد هست تا موسسه.
هر کسی هم یک سبک استادی رو ترجیح میده بنا بر ویژگی های شخصیتیش. یکی آقای یوسفی تستی طور رو. یکی هم دکتر اجلالی مفهومی رو (مثلا برای معماری).
به طور کل الان به نظر من موسسه پژوهش و نصیر استادهای خوبی دارن.
خیلی ممنون البته من خیلی تو پست های قدیمی تر و همچنین تو گوگل جستجو کردم ولی بین مدرسان شریف و پارسه و نصیر گیر کردم برای همین هم موندم
دوست عزیز معرفی یک موسسه یا تایید یک موسسه کار سختی هست چون مطمئناً باید شما در قبال معرفی تون باید جوابگو باشید

به همین دلیل دوستمون karbar اشاره به دو موسسه کردند و گاهی اوقات اساتید بعضی از موسسات با اون موسسه قطع همکاری میکنند

به همین دلیل هرسال باید بررسی کرد.
(29 مرداد 1395 12:39 ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون البته من خیلی تو پست های قدیمی تر و همچنین تو گوگل جستجو کردم ولی بین مدرسان شریف و پارسه و نصیر گیر کردم برای همین هم موندم

بستگی به درسا داره من بهتون پیشنهاد میکنم استادی و درسی انتخاب کنید موسسات رو
من کلاسهای نصیر رو رفتم دکتر اجلالی عالی بودن
دوست من بهتره یه درسهایی رو خودتون انتخاب کنین و بخونیش (درسایی که فکر میکنی نیاز به کلاس نداره) بعد درسایی که فکر میکنی اصلا خودت سر ازشون در نمیاری رو کلاس برو(اگه قصد کلاس رفتن بیش از 3 یا 4 تا درسو داری مطمئن باش کلاسها بی فایده خواهند بود و ضرر میکنی ) به گفته اون دوستمون ، اول یه نگاهی تو سایت بنداز بعد درسایی که مطمئنا میخوای بری رو مشخص کن درخدمتیم
ب نظرم خودتون خوب بخونید موفق ترید
یا علی مدد
لینک مرجع