تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ارشد:مهندسی کامپیوتر پیام نور مجازی؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز من امسال رتبم نزدیک 3000 بود تو گرایش نرم افزار... ولی بد انتخاب رشته کردم مجازی پیام نور قبول شدم.موسسه های غ انتفاعی تهران رو تو چهارجا قبول شدم.لطفا راهنمایی کنید من الان چیکارکنم؟؟؟هیچ اطلاعی درمورد این مجازی پیام نور ندارم.هرکسی میتونه راهنمایی کنه .
منتظر تکمیل ظرفیت باشم یا اگر این مجازی پیام نور خوبه ثبت نام کنم؟البته شاغلم.ممنون
واقن که ....ینی هیشکی هیچی نمیدونه؟؟؟؟؟؟
اگه جایی غیر از اینجا قبول شدید می تونید تو سیستم پاسخگویی سنجش مطرحش کنید برای تغییر اولیتتون
یا با سنجش تماس بگیرید و براشون نامه بنویسید فک کنم اگه اولویت بعدی نخواید برید باید نامه بدید
درمورد مجازی پیام نورم نمیشناسم اصلا نمی دونم مجازی چطور هستش
(19 شهریور 1395 12:11 ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط: [ -> ]اگه جایی غیر از اینجا قبول شدید می تونید تو سیستم پاسخگویی سنجش مطرحش کنید برای تغییر اولیتتون
یا با سنجش تماس بگیرید و براشون نامه بنویسید فک کنم اگه اولویت بعدی نخواید برید باید نامه بدید
منن میخوام اولویت ده تا پایینترمو برم؟میشه؟میشه واضح تر راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.مررررررررررررسی
(20 شهریور 1395 10:23 ق.ظ)samira65 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1395 12:11 ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط: [ -> ]اگه جایی غیر از اینجا قبول شدید می تونید تو سیستم پاسخگویی سنجش مطرحش کنید برای تغییر اولیتتون
منن میخوام اولویت ده تا پایینترمو برم؟میشه؟میشه واضح تر راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.مررررررررررررسی
باور می کنی من هنوزم خودم به درستی نمی دونم باید چکار کنم؟
بالای نتیجه نهایی توضیحاتش هس
شما اول اونجا درخواست بده
بعد زنگ بزن به این شماره 8892370 کدش 021 بگو لازم هس نامه درخواست بدم چون بعدی نیس یا همون کافیه
اگه هم میگه امکان نداره یهو ناامید نشو همینطورین
صبح باید از یکی دو دقیقه قبل هشت زنگ بزنی و مثل چند دقیقه قبل دوازده تا بتونی بگیری کلا همیشه اشغاله
لینک مرجع