تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوالات آمار علوم کامپیوتر !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ..میشه بگید چقد از آمار برای رشته ی علوم کامپیوتر سوال میاد؟یکی از رتبه های برتر گفته بود تا اخر اختمال شرطی خونده..اگه واقعا ادم بدونه کافیه تا اونجا یا نه خیلی خوبه..چون من مجبورم کل کتاب رو بخونم
سلام. وقت بخیر.
اگه کتاب کنکوری دارید آخر هر فصل رو ببینید چند تا سوال از علوم کامپیوتر اومده. چون تعداد سوالات کنکور علوم کامپیوتر از مهندسی بیشتره، معمولاً مباحث بیشتری رو سوال میدن. دفترچه سال 92 رو چک کردم. یه سوال از نااریبی، یکی از حداکثر درست نمایی و یکی از براورد گشتاوری آورده بودن. (از مجموع 10 سوال)
(14 دى 1395 03:46 ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. وقت بخیر.
اگه کتاب کنکوری دارید آخر هر فصل رو ببینید چند تا سوال از علوم کامپیوتر اومده. چون تعداد سوالات کنکور علوم کامپیوتر از مهندسی بیشتره، معمولاً مباحث بیشتری رو سوال میدن. دفترچه سال ۹۲ رو چک کردم. یه سوال از نااریبی، یکی از حداکثر درست نمایی و یکی از براورد گشتاوری آورده بودن. (از مجموع ۱۰ سوال)

ممنونم..اخه مصاحبه ی رتبه ی برتر علوم کام رو دیده بودم ..گفته بود که دو تا سه فصل اول پارسه رو خونده..این قسمت شامل گشتاور هم میشه..ولی گفته بود با خوندن همین دو فصل همه بجز یکی رو جواب داده..
خوب خوش شانس بوده. سوالات هر سال دقیقاً قابل پیش بینی نیستن. مثلاً گسسته مهندسی کامپیوتر و آی‌تی سال قبل، از گراف سوال نیومد.
(14 دى 1395 12:38 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]خوب خوش شانس بوده. سوالات هر سال دقیقاً قابل پیش بینی نیستن. مثلاً گسسته مهندسی کامپیوتر و آی‌تی سال قبل، از گراف سوال نیومد.
ممنون سعی میکنم پس بخونن...از دکتر طورانی هم میپرسم حتما
لینک مرجع