تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین افزونه سئو وردپرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز ،خیلی خوشحالم از اینکه دوباره از طریق مقالات آکادمی آی تی در خدمت تو دوست عزیزم هستم ،حتما میدونی که امروزه بازار طراحی سایت با ورد پرس خیلی داغه ، جدایی از یادگیری وردپرس که میتونی از طریق ویدئو اموزشی آکادمی آی تی این دوره رو تهیه کنی و یاد بگیری بحث سئو این نوع سایت هاست همون طور که میدونی سئو یک سایت از اهیمت خاصی برخورداره

امروز میخوام تو دوست عزیزمو با افزونه مهمی که برای سئو وردپرس طراحی شده آشنا کنم پس با من همراه باش تا باهم تا انتهای این مقاله پیش بریم و با این افزونه اشنا بشیم.
درطراحی سایت با وردپرس دو تا افزونه وجود دارد که تاثیر زیادی در بهینه سازی این سایت ها دارند این دو تا افزونه وردپرس WordPress SEO by Yoast و All in One SEO Pack هستند ، این دو افزونه هر کدام به تنهایی مزیت های فراوانی دارند.
افزونه yoast seo premium از بهترین افزونه های سئو می باشد که باعث بالا رفتن رتبه سایت ما در گوگل می شود این افزونه یک نسخه رایگان و یک نسخه premium رو در اختیار کاربران قرار داده است افزونه yoast seo یک افزونه سئو وردپرس حرفه ای هست که بدون شک می توان اعلام کرد wordpress yoast seo مشهور ترین و پر مخاطب ترین افزونه سئو وردپرس در بین تمامی افزونه های موجود در دنیاست!افزونه سئوی yoast از آن دسته افزونه هایی هست که بلافاصله بعد از نصب وردپرس بایستی آنرا نصب کنید تا سئوی سایت مون ارتقا یابد.
افزونه seo by yoast طبق اماری که بدست اورده با بیش از 13 میلیون بار دانلودی که توسط کاربران داشته از پرکاربردترین افزونه های وردپرس شناخته شده است این افزونه قابلیت های زیادی رو داره که عبارتند از:
ایجاد نقشه سایت
افزودن خودکار متاتگ های سئو
افزودن کلمات کلیدی هدف ( میتونید مشخص کنید که این صفحه با چه کلمات کلیدی سئو شود)
قرار دادن لینک های صفحه قبلی و بعدی در صفحات سایت
تعیین عنوان دلخواه برای صفحات ، دسته بندی ها ، مطالب ، برچسب ها و..
به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
افزودن لینک های opengraph فیس بوک
ویرایش فایل روبات و htaccess
افزودن لینک شبکه های اجتماعی فیس بوک ، گوگل پلاس ، توئیتر در مطالب
نمایش موقعیت کاربر با امکان نمایش در نتایج جستجو گوگل
و......
Yoast seo premium نسخه حرف ای این افزونه می باشد که شامل مزیت های زیر می باشد:
قابلیت قرار دادن چند کلمه کانونی برای هر صفحه
حذف تبلیغات افزونه
دارای بخش مدیریت ریدایرکت ها برای حذف خطاهای 404 سایت

زمانی که باید از مدیریت ریدایرکت ها استفاده کنیم

وقتی ما یک مطلب یا یک صفحه از سایتمون را حذف کنیم چون گوگل به شدت مخالف خطای 404 در وب سایت ها می باشد
از قابلیت های وردپرس سئو کلمه کانونی ست که ما میتونیم برای هر صفحه از سایتمون یک کلمه کانونی رو تعریف کنیم و اون مطلب رو براساس کلمه، سئو کنیم نسخه رایگان فقط از یک کلمه کانونی پشتیبانی می کند اما در پرمیوم ما میتونیم همزمان چندتا کلمه کانونی رو برای صفحه مون انتخاب کنیم.
به نظر من بهترین پلاگین seo by yoast است که به صورت رایگان نیز می باشد درسته که استفاده کردن از اون به سادگی استفاده کردن از ALO SEO نباشه اما دارای ماژول هایی که نتایج حاصل از تجربه ی گسترده ی Joost de Valk یک توسعه دهنده ی نخبه ی وردپرس است که آن را نوشته است.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع